هالیوود ‘احساس برن’: برنی ساندرز جوراب زنانه ساقه بلند در حمایت از ستاره های جوان

هالیوود ‘احساس برن’: برنی ساندرز جوراب زنانه ساقه بلند در حمایت از ستاره های جوان

صحنه غیر منتظره بود به حداقل می گویند: در وسط یک سالن ناخن در ریگ دیترویت برانگیز جوان رپ Cardi B نشسته در سراسر از 78 ساله سناتور برنی ساندرز سوال می شود دموکرات نامزد ریاست جمهوری در مورد مسائل روز.

از مراقبت های بهداشتی به خشونت پلیس این رپر کبابی پیری سیاستمدار برای 12 ساعت. پس از این مصاحبه بود بیش از Cardi B نوشته شده قطعه در رسانه های اجتماعی که در آن آنها می تواند میلیون ها بار.

رسیدن به رای دهندگان بالقوه با علاقه زیادی در سیاست بسیار مهم برای نامزدها که اغلب به دنبال مشهور ” کمک در شکستن از طریق. و در ایالات متحده, که در آن جوایز هالیوود نشان می دهد که اغلب سیاسی, بسیاری از افراد مشهور که تنها بیش از حد خوشحال به دیدگاه های سیاسی خود را به افکار عمومی.

اگر دیگر بیشتر به سمت چپ متمایل نامزد حزب دموکرات و سناتور الیزابت وارن می تواند لاف زدن در مورد حمایت از فوتبال قهرمان جهان مگان Rapinoe یا سوپراستار و بازیگر اسکارلت جوهانسون خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی ساندرز خود را لیست قابل توجه از هواداران از میان این کشور جوانترین و trendiest ستاره.

قدیمی ترین از 11 دموکرات ها هنوز هم در مسابقه ساندرز به ثمر رساند یک کودتای بزرگ زمانی که او مطرح جهانی ستاره پاپ Ariana Grande (که دارای 173 میلیون Instagram followers) پس از یک کنسرت.

ساندرز’ جاذبه

Sanders پارادوکس — او گالوانیزه جوانی حامیان او در کمپین 2016 به عنوان خوبی است که اشاره به یک ویدیو سوپر Emily Ratajkowski.

“او یک جوان, انجمن نوجوان, نامزد,” او می گوید:, و اضافه کرد که “او قدرتمند است نه به این دلیل که او به عنوان یک فرد بلکه به این دلیل از راه او invigorates مردم است.”

است ساندرز جوراب زنانه ساقه بلند در زیر 30 ستاره حامیان به منظور منحرف کردن اذهان از خود پیشرفته سنی است ؟ کارکنان خود را به شدت رد می کند این.

Cardi B که خودش به تازگی ابراز علاقه به دنبال کردن سیاست “بزرگ شده, شما می دانید, در یک طبقه کارگر محیط زیست در نیویورک گفت:” Briahna شادی خاکستری ساندرز’ ملی مطبوعات ،

داشتن “تنها به تازگی موفق شدن” خاکستری اضافه رپ می داند چیزی در مورد مسائلی مانند کم درآمد.

این مصاحبه در یک سالن ناخن “ایده او گفت:” رنه Spellman ساندرز’ معاون مدیر کمپین افزود که “ما بسیاری از hip-hop endorsers.”

هر دو زنان گفت: این نامزد را در تاریخ به عنوان یک anti-ایجاد شکل از یک فرهنگ اعتراض که جذب جوانی مشهور و دیگران نه به ذکر است همسر شخصیت مانند سازندگان فیلم مایکل مور و جیم جارموش.

کنسرت نامزد

اما آیا این تاییدیه تفاوت واقعی?

حتی بیشتر از این آخر هفته را قبل از تجمع کنسرت, با, indie در, گروه Bon Iver و خون آشام آخر هفته و یا انواع رویدادهای مالی آنها می تواند رسیدن به مخاطبان مختلف.

“ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای رسیدن به مخاطبان است که همان افرادی که شاید تماشای اخبار اصلی” خاکستری به خبرگزاری فرانسه گفت.

Spellman که مشغول به کار در صنعت موسیقی اضافه شده است که سیاستمداران باید برای رسیدن به افرادی که لزوما ارتباط سیاست است.

حمایت از ستاره ها اضافه شده Spellman که مسئول کمپین روابط با مشاهیر می تواند کمک به یک نامزد انتخاباتی تجدید نظر در یک مطلب به صورت شخصی.

“هنگامی که شما می دانید که Cardi B است… و سپس شما او را هل دادن بسیار سخت برای یک کاندیدای خاص شما را در درک ارتباط بین او و تجربه او دخالت” Spellman گفت.

“و بعد از آن شروع به ایجاد اتصال در زندگی خود واقعی و مرتبط است.”

یک کلید برای پیروزی ؟

مشهور امضا “شده اند بخشی از ما, ریاست جمهوری, سیاست برای نزدیک به یک صد سال” به گفته دیوید جکسون, یک استاد علوم سیاسی در Bowling Green State University در اوهایو. “اما در 30 سال گذشته یا بیشتر, افراد مشهور دخالت رشد کرده است.”

او گفت: وجود دارد بسیاری از مطالعات نشان می دهد که افراد مشهور تاییدیه فراموش تاثیر نه فقط نظرات مردم در مورد سیاست های خاص, اما رای خود را به عنوان به خوبی.”

اما وجود دو کلید برای اینکه تاییدیه موضوع: ستاره باید خوب باید برخی از اعتبار در مورد این موضوع بحث شده است.

می تواند تاییدیه تضمین پیروزی ؟ به سختی.

در سال 2016 هیلاری کلینتون بود که با نامزد تا کنون طولانی ترین لیست ستاره حامیان بسیاری از آنها دموکرات.

اما او از دست رفته به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حتی اگر چنین پشتیبانی نمی کند ترجمه به طور مستقیم به آرا می توان آن را مفید جکسون گفت: به دلیل مشاهیر “را هیجان به نامزدها و جلب توجه رسانه ها است.”

در واقع وجود دارد هیچ کمبود از روزنامه نگاران از جمله از AFP — پوشش برنی ساندرز’ ناخن-سالن اجلاس سران با Cardi, B.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر