به نظر می رسید تام بروکاو، گوینده خبری کهنه کار، پیشنهاد می کند که هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق، مسئولیت از دست دادن او در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ را به عهده گرفته است.

بروکاو این نظرات را در یک کلیپ کوتاه که روز جمعه از شبکه ام اس ان بی سی “صبح جو” پخش شد، با هدف ارائه “کلمات کلیدی برای زندگی” در هنگام پوشش چرخه های انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرد. (مرتبط: ‘جو بایدن نباید تحت هیچ شرایطی قبول’: هیلاری کلینتون می گوید بایدن باید برای یک نبرد قانونی آماده شود)

پخش:

او می گوید: «من از سال ۱۹۶۸ انتخابات ریاست جمهوری را پوشش می دادم. و من شعار ماندگاری دارم که به هدایت من کمک می کنم. من آن را بشقاب پرنده می نامم، پیش بینی نشده رخ خواهد داد.» بروکاو بلافاصله به کلینتون و انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ محوریت داد. “هیچ مثال بزرگتر از چهار سال پیش زمانی که هیلاری کلینتون در زمان چرت زود هنگام فکر او به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده بیدار خواهد شد.”

بروکاو در ادامه خاطر نشان کرد که زمان اغلب به نظر می رسید که در هفته های منتهی به یک انتخابات عمومی متفاوت حرکت می کند و افزود: «در یک سال انتخابات ریاست جمهوری، دو ماه، که چیزی است که اکنون باقی مانده است، می تواند سه عمر باشد – به ویژه در سن ۲۴/۷ سالگی ارتباط.»

بروکاو با استرس اضافه شده از یک تقسیمات همه گیر و عمیق جهانی در داخل ایالات متحده گفت که همه آن متغیرها – و برخی از او اشاره ای نکرد – پتانسیل ارائه “UFOs بیشتر” را دارند.

بروکاو ادامه داد: رئیس جمهور ترامپ قول یک کمپین زمین سوخته را می دهد. وی گفت: دموکرات ها باید بخش های زیادی از حزب خود را در یک مسیر و تحت کنترل نگه دارند. برگه های رای پستی، شمارش آن ها چقدر طول خواهد کشید؟»

“آمریکا در یک چهارراه تاریخی قرار دارد. پس دست و پنجه نرم کنید، همه. برو بالا. و به یاد داشته باشید، بشاق پرنده ها بیرون هستند.» بروکاو به این نتیجه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو