همه کسانی که به تماشای شنبه دموکراتیک بحث reveled در شوق و شعف از نامزدها رفتن سخت در هر یک از دیگر به ویژه هنگامی که آنها ganged در برابر مایک بلومبرگ. در یک نقطه الیزابت وارن ارجاع ادعا به نقل از بلومبرگ در مورد دو خانم از خانواده سلطنتی بریتانیا; “چربی گسترده” و “اسب رو،” سیاسی نادرست نام منتشر شد بیش از 30 سال پیش توسط کارمندان سابق از بلومبرگ. به نظر می رسد که واقعا معتبر. نه.

این دور سناتور به ارمغان آورد تا اتهام میلیاردر با استفاده از آن شرایط در تلاش برای ادعا می کنند که او یک جنسیتی. مایک بلومبرگ بسیاری از چیزها ولی این ثابت نمی کند زن ستیزی. من در واقع کبود که وارن این است که من و دفاع از او را در اینجا, اما ظاهرا این فرصت را به یک پیراهن از آن را فقط بیش از حد خوب به تصویب. مردم شوکه شدند که نوع زبان در بحث مرحله به حداقل می گویند.

معرفی یک تی شرت که گرد هم می آورد بهترین از هر دو جهان: بومیان آمریکایی وارن و نقل قول از بحث! Calvary پوشاک یکی از ما حمایت سازمان ها به ارمغان آورده است این ایده را به زندگی است. خوش آمدید به جهان “رئیس وارن باد!”

(عکس از طریق Calvary پوشاک)

خود را Pocahontas در: https://americancavalry.com/products/chief-warren-shirt در هر دو سیاه و سفید و خاکستری یا آبی برای تنها $23.99!

و با استفاده از کد THEDC به 15% سفارش خود را تمام.

عکس از طریق سواره نظام

یک پیشنهاد برای خنک محصول یا معامله بزرگ است که شما فکر می کنم Daily Caller خوانندگان نیاز به دانستن در مورد ؟ ایمیل ما BrightBulb تیم در dealer@dailycaller.com.

The Daily Caller اختصاص داده شده است به شما نشان چیزهایی که شما می خواهم و یا جالب پیدا کنید. ما همکاری با شرکت های وابسته به طوری که روزانه تماس گیرنده ممکن است سهم کوچکی از درآمد حاصل از هر خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de