زمان کنگره می شود تمام وقت رئیس جمهور; CWC باید حل و فصل رهبری موضوع: Sandeep Dikshit

توسط PTI

دهلی نو: آن است که “زمان” است که کنگره منصوب وقت رئیس جمهور توسط “انتخاب و یا انتخابات” رهبر حزب Sandeep Dikshit گفت: این ادعا که کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) متشکل از رهبران ارشد باید حل و فصل رهبری مسئله زودتر برخورد با آن در اولویت است.

وجود دارد یک “حس رانش” و یک احساس است که “ما نیاز به کار” در حزب با رئیس جمهور موقت در راس Dikshit گفت.

در مصاحبه با PTI کنگره رهبر گفت که برای او وجود نداشت “خاص تثبيت” با هر فرد و راهول گاندی و یا هر کس دیگری می تواند تعیین شده توسط “انتخاب و یا انتخابات” اما نکته مهم این است که حزب باید یک بار رئیس جمهور.

Dikshit سخنان فرض اهمیت به عنوان سونیا گاندی اتمام یک سال به عنوان موقت کنگره رئیس جمهور در اوایل ماه اوت و حزب پر شده است از گیج کننده parleys در راه رو به جلو.

او همچنین آمار در Jyotiraditya Scindia برای تعویض بی جی پی و Sachin خلبان خود را برای شورش در راجستان ادعا که مبارزه بين جوان و پیر در حزب اما بین “زورگو” و کسانی که پایداری نشان از کارسخت.

“آنجا که من می گویند که خانم (سونیا) گاندی در حال انجام است بسیار قادر و کار ستودنی (به عنوان رئیس) یکی از دلایلی که او را قبل از آن بود که او احساس کردند که آن زمان برای او را به پس زمینه و برای افراد دیگر به سر می برد. در مورد او این بود که آقای (Rahul) گاندی” Dikshit گفت.

“در اینجا یک توافق دیگری. موقت است بسیار دارای لیت و لعل زیاد کلمه چون شما می دانید اگر شما در حال موقت شما را نمی خواهد طولانی مدت تصمیم گیری برای این کنگره است. پس از آن است که زمان ما یک وقت رئیس جمهور هر کس که در آن است” 55 ساله سابق MP است.

همچنین به عنوان خوانده شده | ناامیدی در حزب بیش از درمان به Scindia خلبان: Kuldeep Bishnoi طول می کشد ضربه تند وشدید زدن در کنگره بالا برنج

این که آیا آن را از طریق “انتخاب و یا انتخابات” هیچ مسئله وجود دارد, او گفت:.

“ما باید تمام وقت رئیس جمهور آن است که آیا آقای یک یا آقای ب یا آقای گاندی است که یک موضوع در همه. حزب ایدئولوژی و رهبری جمعی را یک حزب” Dikshit گفت.

او گفت: در ابتدا تصور می شد که CWC حزب بالاترین مرجع تصمیم گیری خواهد آمد با هم و انتخاب یک رئیس جمهور و یا شاید در میان خود انتخاب کنند, اما آن اتفاق افتاده است.

آن را یک ایده بد نیست آن را ترک باز به همه هند کنگره کمیته (AICC) که در آن یکی می تواند همچنین به انتخابات به کار این کمیته گفت.

“آن (تعیین وقت رئیس جمهور) باید زودتر اتفاق افتاده.

من به طور مداوم حفظ کند که در اینجا این است که جایی که من نقطه نسبت به ناتوانی ما رهبران ارشد (CWC اعضا) به افزایش یافته است به چالش رو به هم وصل کردم و این چیزی که انجام می شود” Dikshit گفت.

“آقای گاندی بسیار به وضوح ساخته شده بیانیه ای که من در آینده نه پس چه شد شما (رهبران ارشد) مشغول انجام در حال اجرا در اطراف و قادر به تصمیم گیری,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها باید رو این فرآیند انجام می شود.

و اشاره کرد که CWC نمی تواند توافق بر سر یک نام و پس از آن تصمیم گرفت سونیا گاندی باید تبدیل به رئيس جمهور موقت Dikshit همچنین با اشاره به سمت Scindia و خلبان برای گرفتن یک موضع پس از آن به عنوان CWC عضو و فعال کردن یک تصمیم یا پس از آن یا بعد از آن هر زمان که حزب را بالا تصمیم ملاقات کرد.

“همه این افراد (در CWC) از جمله Scindias و خلبانان چرا نمی تواند آنها جنگیدند و فعال انتخاب و یا انتخاب یک رئیس جمهور جدید در آن زمان بود. این افراد می توانید یک شورش وقتی که می آید به جاه طلبی های شخصی, اما آنها نمی تواند خود را در معرض خطر مشاغل هنگامی که آن را به حزب” او گفت:.

پرسید: اگر راهول گاندی باید دوباره به عنوان رئیس حزب در غالب شرایط Dikshit گفت: هر کس می آید به خوبی انجام خواهد داد برای این کنگره است.

“اگر از آن است که آقای گاندی, من به دنبال او آن است که اگر کسی دیگری, من به دنبال آن شخص است. هیچ خاص تثبيت با هر فرد خاص است. من یک AICC, عضو, من یک رای که در صورت نیاز خواهد بود بازیگران در وجدان من داشتند.”

در اوایل سال جاری Dikshit پسر از سه بار دهلی وزیر شیلا Dikshit حال ابراز عقیده خود که رهبری مسئله باید حل و فصل شود و تا به حال اظهار داشت که رهبران ارشد باید گام تا.

سخنان خود آمده میان بحران مواجه شده بودن حزب در راجستان با خلبان آشکارا شورش علیه Ashok Gehlot دولت که نزدیک می آید بر روی پاشنه از Scindia سرنگونی دولت کنگره را در Madhya Pradesh با تعویض بیش از بی جی پی با MLAs حمایت از او.

صحبت کردن در مورد بازگشت به عقب Scindia و خلبان قسمت که باید لرزاند کنگره Dikshit گفت: هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان “جوانان” و این شد نتیجه جاه طلبی های شخصی.

“در واقع آن را محاسبه خود را ارزیابی و آنچه آنها فکر می کنم آنها هستند. من نمی دانم در مورد آقای خلبان زیرا ما نمی دانیم که آنچه که او در حال رفتن به انجام. من فکر می کنم آن است که کمی پیش از موعد به هر چیزی می گویند,” او گفت:.

Dikshit اما افزود که هر دو نشان داده اند تمام نقاط ضعف سیاسی که انسان می تواند داشته باشد.

پرسید: اگر راهول گاندی پله پایین به عنوان رئیس حزب تا به حال افزایش ناامنی در میان جوانتر از رهبران حزب او گفت: این افزایش ناامنی تنها کسانی که می خواستم به “صعود خود را tailcoat”.

چرا Gehlot یا کمال نات انتخاب شدند به عنوان رئیس وزرای خود را جوانتر همکاران او گفت که این سوال را باید پرسید از راهول گاندی و یا هر کس دیگری اما به حزب MLAs مربوطه کنگره مقننه ،

“بیشتر MLAs هستند با کمال نات از با Scindia. بیشتر MLAs با Gehlot از با خلبان است. پس از آن MLAs’ تصمیم” Dikshit تأکید کرد.

نخوری Scindia, Dikshit گفت که با وجود سلطنتی قلمه از دست دادن Lok سبها او پست ارائه شده از دولت رئیس و یک نامزدی به Rajya سبها.

برای کسی که ادعا می کند به مردم و رهبر او باید مورد قبول مردم حکم در Lok سبها و توانایی باقی می ماند و بدون مظاهر قدرت مبارزه برای حزب در این زمینه و برنده پشت صندلی خود را برای حزب.

“خانم گاندی به او پیشنهاد تبدیل PCC (پرادش کنگره کمیته) مدیر ارشد در نوامبر سال گذشته است. Scindia هرگز برگشتم با یک بله. پس آنچه که او می خواهم ما نمی توانست او را در محل از آقای (Narendra) مودی” Dikshit پکتیا میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>