HHS دبیر: Coronavirus خطر باقی می ماند ‘پایین’ در ما

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز یکشنبه گفت که آمریکا به طور متوسط باقی می ماند و در “پایین” خطر ابتلا به کروناویروس و گفت: آن هنوز ناشناخته چگونه واشنگتن کسی است که جان بیش از آخر هفته قرارداد ویروس.

ظاهر می شود در “چهره ملت” آذر خواسته شد میزبان مارگارت برنان در مورد اول تایید coronavirus مرگ در آمریکا است.

“بنابراین ما فقط به حال اول مرگ در آمریکا در خاک ایالات متحده آمریکا را در ایالت واشنگتن. چه ما در مورد چگونه به آن را حذف قرارداد شد و چه مقدار از آن گسترش یافته است؟” (مرتبط: ووهان Coronavirus بحران نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش و آمار سواحل آمریکا در اینجا جزئیات بیشتر)

آذر ابراز همدردی خود را به خانواده مرحوم و پاسخ آن است که هنوز مشخص نیست چگونه این بیماری قراردادی بود در این مورد.

“ما نمی دانیم که چگونه او قرارداد این ویروس نشده است. و به همین دلیل ما و دولت واشنگتن مستقر هستند وجود دارد سعی کنید برای ردیابی که او تا به حال تماس با و چگونه او ممکن است بدست ویروس,” او گفت:.

میزبان پرسید: پس از آن در مورد تعداد افراد آلوده که این کشور باید آماده برای رسیدگی به آن آذر پاسخ داد که خطر ابتلا به متوسط آمریکا باقی مانده است “پایین” از آنجا که امریکا “بهترین نظام سلامت در جهان است.”

او همچنین اظهار داشت که دولت با “تهاجمی ترین مهار اقدامات در تاریخ ایالات متحده” و این تست برای این بیماری را گسترش انبوه بیش از هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im