بحث در مورد انتخابات ریاست جمهوری مسئولیت برای اقتصاد ایالات متحده در زمان یک به نوبه خود در روز سه شنبه بعد از ظهر را “پنج” زمانی که شرکت میزبان جسی Watters “کشیده پلوسی” و پاره پاره کردن همکار شرکت میزبان دانا Brazile مقالات در حالی که او بود از ساختن یک نقطه.

به عنوان پانل شروع به بحث در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن هدف در سابق رئیس جمهور باراک اوباما برای به tweeting که بهبود عمل “هموار کردن راه” برای شرایط اقتصادی کنونی شرکت میزبان Greg Gutfeld led با یک شوخی:

“و شاید اوباما به حال چیزی برای انجام با اقتصاد امروز” او پکتیا میباشد. “منظورم این است که بدون آمریکا می خواهد ما را مغلوب ساختن پیشی جستن?”

تماشا کنید:

“من می خواهم بگویم شما نمی ساخت که باراک” Watters شوخی قبل از اشاره به این که دموکرات ها که یک بار ادعا کرد که “اقتصاد قرار بود به مخزن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن” در حال حاضر خواستار آن “باراک اوباما اقتصاد است.”

“اگر وجود داشت یک دموکرات که گرفته بود زمام را در سال 2016 شما را به حال خفگی, ObamaCare, مقررات, سبز, قرارداد جدید, پاریس, آب و هوا, مقابله, جنگ, در, زغال سنگ, جدید, تجارت, تخفیف مالیاتی به جای افزایش کاهش, هیچ پاداش” گفت: Watters. “این امر شده ایم مطلق فاجعه است. آنها نمی توانند نام یک واحد متریک است که بدست بدتر زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن آمد و در زمان بیش از اوباما اقتصاد است.”

“دستمزد بالا رفته بازار سهام بالا رفته و تولید شغل تا هر کار رفته است” او ادامه داد. “آنها نمی تواند یک کمی اثر انگشت روی هر یک از این موفقیت و مردم آمریکا را ببینید که و است که چرا آنها در حال دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار برای اقتصاد خوب. آنها می گویند آنها در حال خوش و آنها می گویند که آنها در حال بهتر است در حال حاضر از آنها سه سال پیش است و به همین دلیل من معتقدم که او به نفع خود گشتند.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده یک اقتصاد قوی است که باراک اوباما واقعا کمک برای ساخت” Brazile پاسخ داد. “همه ما می دانیم که زمانی که او در زمان ، اقتصاد بود در یک “سوراخ” … ما از 10 درصد بیکاری به 4.7 درصد زمانی که باراک اوباما در سمت چپ اتاق. آن را در حال حاضر در 3.5%. هورا. یازده سال متوالی از رشد قوی است.”

پس از این ادعا که اقتصاد “بهتر” تحت اوباما Brazille برگزار شد تا چندین مقاله:

“من هم نمودار ها و نقشه ها و هر چیزی که شما نیاز به” او گفت Watters “اما حقیقت این است که من بسیار هیجان زده هستم …”

که در آن نقطه بینندگان می توانید ببینید Watters’ دست پاره کردن Brazile مقالات به عنوان او صحبت شد. (مربوط به: هیل: اوباما اقتصاد امریکا نگه داشته Down — مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد است که بلند کردن اجسام با ما)

“هی, من کشیده پلوسی” او بانگ زد: با اشاره به زمانی که دموکرات مجلس نانسی پلوسی معروف پاره پاره تا کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه. “شما بچه ها آن را دوست داشتم وقتی که او آن را انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im