اینجا چرا شیکاگو فعال صلح Tio Hardiman می خواهد برای دیدار با زندگی ماده

شیکاگو فعال صلح Tio Hardiman گفته فاکس نیوز’ “داستان با Martha MacCallum” است که او می خواهم برای دیدار با زندگی توجه مقامات به پیدا کردن راه هایی برای “توقف جزر و مد” از خشونت afflicting داخلی سیاه و سفید-شهر جوامع است.

Hardiman مدیر اجرایی گروه خشونت Interrupters, ساخته, اخبار این هفته برای سخنرانی پرشوری پس از یک ویژه آخر هفته مرگبار جرم و جنایت در شیکاگو که در طی آن او التماس مردان سیاه و سفید به “تعطیل سیاه جامعه تا زمانی که ما حق آن را دریافت.”

فاکس نیوز لنگر Martha MacCallum خواسته Hardiman به واکنش نشان می دهند به زندگی توجه بیشتری نیویورک رئیس شاهین Newsome قول به “رایت کردن این سیستم و جایگزینی آن” اگر خود خواسته برآورده نمی شود.

تماشا کنید:

“اولین و مهمترین من می خواهم به دیدار با رئیس جمهور از بازگشت به زندگی ماده در ایالات متحده, اما به طور عمده, واکنش من خواهد بود که ما واقعا نیاز به انجام بسیاری از کار در حیاط خلوت خود ما در حال حاضر به منظور جلوگیری از جزر و مد از خشونت است که بسیاری از زندگی در اینجا در شیکاگو بالتیمور و فیلادلفیا” گفت: Hardiman.

شیکاگو فعال صلح اذعان کرد آنچه که این گروه در تلاش است تا در مورد خشونت پلیس اما او گفت: او همچنین می خواهم برای دیدن این گروه کمک به “توقف خشونت مسلحانه در شیکاگو است.”

“تمام ملت باید خشم هنگامی که 3 ساله اجرا شده است در خیابان های شیکاگو و یک دختر 13 ساله دختر جوان کشته شد در سمت غرب شیکاگو به عنوان خوب,” او گفت:. “و دو دختر جوان اعدام شدند در سمت جنوب شیکاگو در هفته گذشته. به دلیل آن را می سازد هیچ حس به من اگر ما می تواند ایستادن در برابر سیستم اما ما ایستاده است تا ما در محله خود آن را می سازد هیچ حس به من مارتا.” (مرتبط: Larry Elder ریپ Black Lives Matter: ‘همه چیز در مورد انتقال اموال از مردم برای مردم’)

Hardiman ارائه شده برای دیدار با این گروه به منظور “سازماندهی و متحد با هم و تقریبا توقف کشتار در محله های ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im