در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد به گاو و خوک زمانی که گیاهان پردازش گوشت ، PETA نیست خوشحال

  • کشاورزان روبرو هستند امکان euthanizing گاو اگر گیاهان پردازش به طور موقت شاتر با توجه به جرم coronavirus عفونت در میان کارگران است.
  • اوکلاهما کشاورزان اتحادیه رئیس جمهور اسکات Blubaugh گفت: تحکیم شرکت پردازش گیاهان ایجاد تنگنا اثر بسیاری از کشاورزان مجبور به در نظر گرفتن کشتن و از بین بردن خود گاو و خوک.
  • حیوانات فعالان می گویند گاو ندارد و به مرگ. PETA جمهور اینگرید نوکرک گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد که شاید گوشت پردازنده باید “را بخوانید برگ چای” و تبدیل به کارخانه تولید مواد غذایی مبتنی بر.

کشاورزان تحت استرس شدید به تحویل گوشت و مواد غذایی دیگر به خانه های آمریکا به عنوان گیاهان پردازش در سراسر کشور شاتر بیش از یک موجی از coronavirus مرتبط با عفونت. کشاورزان با آن مواجه هستند در نظر گرفتن اقدامات شدید اگر گیاهان باقی می ماند نیست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فراخوانی دفاع تولید عمل وادار مگا گیاهان پردازش مواد غذایی به باز بماند تماس آنها را در زیرساخت های حیاتی. او یک فرمان اجرایی را امضا شنبه به دستور گیاهان باز باقی می ماند به عنوان یک بیماری همه گیر را تهدید به ترقی بخش های زیادی از جامعه است. در ضمن کشاورزان می گویند که آنها روبرو هستند امکان euthanizing گاو.

“عاطفی و پیامدهای اقتصادی آن برای کشاورزان گراز به ویژه شدید در حال حاضر” سارا کمی معاون ارتباطات برای آمریکای شمالی گوشت موسسه گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

کمی گروه اولیه بشر برای گوشت تولید و صنعت است که کشتی با headwinds به عنوان گیاهان نزدیک در سراسر کشور.

شرکت پردازش گوشت در حال ارسال تا پرچم قرمز در حالی که فعالان حقوق حیوانات می گویند آنها یک گزینه بهتر: خوردن گیاهان است.

Smithfield غذاهای اجرایی کن سالیوان که هشدار تماس به تازگی در مورد این تصمیم به طور نامحدود فرضا خود داکوتای جنوبی کارخانه. “این غیر ممکن است برای نگه داشتن ما فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند اگر ما گیاهان در حال اجرا نیست” سالیوان گفت: در مارس 12 بیانیه مقامات پس از شروع ارزیابی گیاه.

حدود 238 Smithfield کارکنان فعال داشتند مواردی از این ویروس در زمان ساخت تا حدود 55 درصد از داکوتای جنوبی در مجموع مقامات می گویند.

دیگر شرکت پردازش می گویند که این اختلالات می تواند جدی آب در کشور عرضه مواد غذایی و منجر به کمبود.

بسته Smithfield غذاهای گوشت خوک گیاه به عنوان دیده می شود از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) ادامه دارد, در, Sioux Falls, داکوتای جنوبی, ایالات متحده, مارس 16 سال 2020 است. رویترز/شانون Stapleton

Tyson Foods مثلا صادر شده هشدار دادند در روزهای اخیر به عنوان مقامات نزدیک به پایین را انتخاب کنید تعدادی از گیاهان بیش از coronavirus عفونت نگرانی. (مرتبط: Sen هاولی تماس برای یک فرد به آمازون می گوید بزوس را نیروی عظیم منهدم کننده است که یک “تهدید وجودی” برای کسب و کارهای کوچک)

Tyson Foods’ رئیس هیئت مدیره جان تایسون نوشت: در یک تبلیغ یکشنبه در نیویورک تایمز است که کشاورزان خواهد شد در سمت چپ گرد و غبار و “میلیون ها نفر از حیوانات — جوجه ها و خوک و گاو” — گرفته خواهد شد خارج از بازار به عنوان یک نتیجه از تایسون مرکز پردازش تعطیلی. تایسون غذاهای بسته گیاهان در Logansport, ایندیانا و Waterloo, آیووا که در آن حداقل 182 مورد از این ویروس نشات گرفته است.

کمی تکرار تایسون نگرانی. “این تولید کنندگان با آن مواجه هستند euthanizing ده ها هزار نفر از خوک ها شاید بیشتر در مراقبت از خود را به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای آنها ارسال می شود برداشت قرار داده و به تامین مواد غذایی,” او گفت:. “مصرف گوشت یا مرغ گیاه آفلاین جدی ایجاد تنگنا در مواد غذایی زنجیره تامین است.”

کشاورزان باید دیدگاه کمی متفاوت است. اسکات Blubaugh رئیس جمهور اوکلاهما کشاورزان اتحادیه اروپا معتقد است بسیاری از تنگناها کشاورزان را مجبور به چنین اقدامات یک نتیجه از سال تحکیم گوشت پردازنده به طوری که در حال حاضر صنعت وابسته به یک تعداد انگشت شماری از شرکت های.

“ما در حال سهمیه بندی آن دسته از مواد غذایی و در همان زمان ما در حال آزادسازی شیر بر روی زمین به این دلیل که پردازنده می تواند تحمل کنم [برای پردازش و توزیع] آن” Blubaugh سی ان ان گفت میزبان W. Kamau Bell در مارس 24 مصاحبه. “ما شاهد این شرکت متعلق به امکانات باید به euthanize حیوانات از آنجا که انبارهای خود را تمام و کامل آنها جدید [حیوانات] متولد شده در هر روز است.

Blubaugh نگرانی را به بالاترین سطوح دولت. Sens. جاش هالی از میسوری و تامی بالدوین ویسکانسین در نامه ای به کمیسیون تجارت فدرال شنبه پرسیدن مستقل سازمان دولتی به پروب گوشت پردازش میباشد.

“سلطه یک انتخاب چند شرکت در صنعت بسته بندی گوشت می آمد دلیلی برای نگرانی جدی” آنها قبل از نوشت و اشاره کرد که Tyson Foods, شرکت کارگیل, JBS, S. A. و Smithfield غذاهای موثر خود 85 درصد از بازار گوشت. FTC باید دوره گرد و prod صنعت با سوال “در مورد عمده بسته بندی گوشت می آمد شرکت های انجام, قیمت گذاری و پیمانکاری” هالی و بالدوین اضافه شده است.

فعال حقوق حیوانات گروه مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات خواستار Smithfield و تایسون به اچ کردن رادیکال تر و موقعیت.

“گه مزارع کارخانه کشتارگاه و زندگی-حیوانات بازارهای پرورش زمینه را برای بیماری و PETA خواستار تایسون, Smithfield و دیگران که شکایت در مورد خط پایین خود را برای رفتن کاملا وگان در حال حاضر ما می خواهم حتی کمک به پوشش هزینه های بازآموزی کارکنان خود را” PETA جمهور اینگرید نوکرک در بیانیه ای گفت به DCNF.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net