در اینجا این است که چگونه به آماده شدن برای Coronavirus

Coronavirus وارد ایالات متحده, و آن را در حال حاضر شروع به علت داد و بیداد, در جوامع آمریکایی.

تا کنون هزاران نفر از مردم در سراسر جهان فوت کرده اند با توجه به این ویروس که سرچشمه در چین در شهر ووهان. تعداد دقیق تلفات مشخص نیست اما شش آمریکایی که پس از درگذشت این بیماری آمار ایالات متحده در سواحل و حداقل 15 متحده در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به ویروس است. دموکراتیک واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee و جمهوری خواه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis باید هر دو اعلام متحده اضطراری بیش از این بیماری است. پس چه اقداماتی می تواند آمریکایی ها را برای جلوگیری از این بیماری است ؟

باید ثابت عرضه مواد غذایی: به منظور آماده سازی برای یک پتانسیل شیوع آن خواهد بود مفید به مطمئن شوید که شما آشپزخانه و یخچال نگردند. صلیب سرخ خواست مردم را به “تامین مواد غذایی و کالاهای اساسی و لوازم خانگی” آماده برای رفتن در مورد شیوع بدتر. غیر شدنی مانند بسیاری از مواد غذایی کنسرو شده, اغلب توصیه می شود در موارد شبیه به این.

نگه دارید تا با اخبار: این مهم است که به نگه دارید تا با آخرین تحولات بدانید که اگر coronavirus ساخته شده است آن را به جامعه خود را و یا اگر محل کار و مدارس تعطیل از آنجا که از virus. کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney پیش بینی شده در ماه فوریه که برخی از مدارس و حمل و نقل عمومی تعطیل خواهد شد به عنوان یک نتیجه از ویروس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در آغاز یک کنفرانس با اعضای coronavirus نیروی کار از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس در بردی نشست خبری در کاخ سفید در فوریه 26, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

دوباره پر کردن نسخه های خود را: اگر شما دارو تجویز شده برای شما در آن خواهد بود مفید به مطمئن شوید که همه آنها پر در مورد داروخانه ها در منطقه خود را به عنوان یک نتیجه از ویروس. صلیب سرخ است که مردم را به “مطمئن شوید که شما باید حداقل 30 روز عرضه خود داروهای تجویزی.”

باید یک برنامه برای بستگان سالمند: coronavirus است در درجه اول نهفته, مسن, جمعیت, بنابراین اگر شما و بستگان و به خصوص آنهایی که بیمار نسبتا غالبا این مهم را به مطمئن شوید که آنها دریافت درمان به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است. صلیب سرخ می گوید که “مردم با پدر و مادر مسن و یا بستگان باید یک برنامه در محل برای مراقبت از آنها را اگر آنها بیمار قرار می گیرند.”

شستن دست های خود را به طور منظم: سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که مردم را به اغلب دست خود را بشویید با آب و صابون و یا “مبتنی بر الکل دست مالش.” مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) همچنین توصیه آمریکایی ها همیشه به شستن دست های خود را قبل از وعده های غذایی پس از سرفه و “با آب و صابون اگر دست مشخصه کثیف است.”

صورت خود را لمس نمی: WHO و CDC نیز هشدار به مردم برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. CDC در حال ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از دست زدن به خود را “چشم و بینی و دهان” در حالی که که گفت: “هنگامی که آلوده دست می تواند انتقال ویروس” به صورت سوراخ.

می دانم زمانی که به پوشیدن یک ماسک: قیمت ماسک تنفسی سر به فلک کشید در هفته های اخیر به مردم اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از این بیماری است. CDC اعلام کرد که اگر شما سالم هستند وجود دارد بدون نیاز به پوشیدن ماسک, اما اگر شما در حال نمایش علائم شما باید پوشیدن ماسک ،

رفتن به دکتر اگر شما علائم: این که اصرار مردم برای رفتن به دکتر اگر آنها “یک تب و سرفه و مشکل در تنفس.”

آیا رفتن به محل کار بیمار: عمده سازمان بهداشت و درمان از جمله این که هشدار در مورد خطرات ناشی از رفتن به محل کار یا مدرسه بیمار است. را نوشت که به “ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی.” (مرتبط: نزدیک به 10 درصد از ایثارگران هستند و شما با Coronavirus رسانه های دولتی گزارش)

CHINA-HEALTH-VIRUS

پزشکی عضو هیات اسپری های ضد عفونی کننده در یک همکار آنها به عنوان آماده سازی برای انتقال بیماران آلوده به COVID-19 coronavirus از ووهان شماره 5 بیمارستان. (عکس خ/خبرگزاری گتی ایماژ)

WHO اعلام کرده است که بیش از 20 بالقوه واکسن برای coronavirus در آثار هستند اما برآورد چه مدت توسعه را. (مرتبط: دانشمندان نامشخص است اگر آب و هوای گرمتر خواهد شد آهسته Coronavirus)

در ضمن شما می توانید این مراحل را برای اطمینان از سلامت و ایمنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>