در اینجا نحوه Pro-پکن خروجی ققنوس تلویزیون ساخته شده و آن را به کاخ سفید Coronavirus نشست خبری

یک خبرنگار از یک دلار هنگ کنگ خروجی تراز وسط قرار دارد با حزب کمونیست چین یکی از اعضای کاخ سفید خارجی گروه فشار و چرخش دسترسی به کاخ سفید جلسات مطبوعاتی.

این است که چگونه ققنوس خبرنگار تلویزیون قادر به فشار pro-پکن صحبت نقاط شعار چینی کمک به کشورهای دیگر در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در روز دوشنبه. سوال او باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال اگر او مشغول به کار بود برای چین است.

تماشا کنید:

چین عاقلانه بین المللی محدود یک شرکت تابعه از دولت-اجرای بانک صاحب سهام اقلیت در شرکت رسانه ای با توجه به ققنوس تلویزیون 2018 گزارش موقت.

هوور موسسه سیاست عمومی اتاق فکر در دانشگاه استنفورد توصیف ققنوس تلویزیون به عنوان یک “شبه رسمی” اخبار خروجی با لینک کلیک کنید برای چین و وزارت امنیت.

ریچارد Latendresse یک روزنامه نگار کانادایی که به عنوان سفید خانه مطبوعات خارجی گروهی, منشی, گفت, the Daily Caller, اخبار بنیاد در یک ایمیل که ققنوس خبرنگار تلویزیون یک از اعضای این سازمان با چرخش دسترسی به مطبوعات خارجی صندلی برای جلسات مطبوعاتی.

“ققنوس خبرنگار تلویزیون در سوال یکی از اعضای کاخ سفید به خبرنگاران انجمن. به عنوان یک نتیجه او یک عضو از کاخ سفید خارجی گروه فشار است چرا که او نه تنها عضو WHCA اما همچنین دارای یک سخت عبور’ در جلسه کاخ سفید اتاق بود که اعطا شده به او توسط جریان دولت” Latendresse گفت.

“این خبرنگار است بنابراین بخشی از ما به طور منظم چرخش از کاربرانی که دسترسی به صندلی ما در جلسات مطبوعاتی در کاخ سفید,” او اضافه شده است. “وجود دارد که معمولا حدود دو دوجین از اعضای ما که دسترسی به آن یک صندلی. در طول این زمان از اجتماعی فاصله تنها نه امید بستن به جسمی حضور در جلسات.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا آن را لغو ققنوس خبرنگار تلویزیون را سخت فشار منتقل می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا شکایت کرد برای لغو مطبوعاتی کاخ سفید می گذرد.

جمهوری خواه ایالت تگزاس تد کروز گفت و آن را “ننگین و بی پروا” که ققنوس تلویزیون مجاز است به جلسات مطبوعاتی در میان چین های تبلیغاتی به منظور تبرئه خود از مسئولیت این ویروس شیوع. (مرتبط: چه کسی رئیس برنده انتخابات با چین کمک کند. در حال حاضر او در حال اجرا دخالت چین در Coronavirus)

دلار هنگ کنگ-بر اساس خروجی های سابق چینی افسر نظامی نزدیک به پکن مقامات طرفدار دموکراسی اتاق فکر خانه آزادی گفت: در یک سال 2017 گزارش.

“ققنوس تلویزیون پوشش است و به طور معمول مطلوب به CCP [دیروز]” این گزارش گفت:.

“علاوه بر این بیش از دو سال گذشته از آن استفاده شده است به عنوان یک خروجی برای پخش تلویزیونی اعترافات مختلف بازداشت CCP منتقدان مهمترین تمام پنج دلار هنگ کنگ کتابفروشان چینی ربوده شده توسط نیروهای امنیتی در اواخر سال 2015 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im