اینجا چقدر پول اوباما به جمع آوری و جو بایدن

مجازی جمع آوری کمک های برگزار شده بین رئیس جمهور سابق باراک اوباما و جو بایدن مطرح شده 11 میلیون دلار با توجه به بایدن کمپین مدیر ارتباطات استراتژیک.

“یک حال جمع آوری کمک با @JoeBiden (46) و @BarackObama (44) در آوردن $7.6 میلیون” مدیر Kamau M. مارشال در توییتر نوشت. “اطلاعات شما — این است که بیشتر پول مطرح شده توسط یک بایدن رویداد این چرخه” مارشال اضافه شده است.

جمع آوری کمک تقسیم شده به دو بخش: بخش اول حضور داشتند 175,000 مردمی خیرین و مطرح $7.6 میلیون, در حالی که دوم بود, خصوصی, دلار, رویداد, افزایش 3.6 میلیون نگهبان گزارش.

این جریان بود که اوباما اولین تاخت و تاز کردن به 2020 کمپین پس از انتشار 12 دقیقه طولانی حمایت تصویری از بایدن در ماه آوریل است. (مربوط: 28 دموکرات کنگره امضای نامه ای خواستار وزارت آموزش و پرورش اجازه می دهد بیولوژیکی مردان در ورزش)

“آنچه که ما را دیده اند بیش از چند سال گذشته است که کاخ سفید را فعال کنید توسط جمهوری خواهان در کنگره و رسانه ها ساختار است که پشتیبانی از آنها را — که نه فقط متفاوت از نظر سیاست اما رفته در مبانی که ما که هستیم و که ما باید” اوباما گفت: شرکت کنندگان با توجه به New York Post.

“که نشان می دهد حقایق مهم نیست علم مهم نیست. که نشان می دهد که یک بیماری کشنده است که خبر جعلی. که می بیند وزارت دادگستری به عنوان به سادگی فرمت و بازو از نگرانی های شخصی رئیس جمهور است. که به طور فعال ترویج بخش و در نظر برخی از مردم در این کشور بیشتر واقعی که آمریکایی ها بیش از دیگران” او ادامه داد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im