در اینجا چگونه آزمایش های بالینی طولانی ممکن است Coronavirus درمان را با توجه به کارشناسان

آزمایش های بالینی برای آزمایش مالاریا دارو برای استفاده در coronavirus بیماران می تواند در هر نقطه از چند هفته به چند ماه برای تکمیل کارشناسان بیماری های عفونی گفت: پنج شنبه.

دانشمندان که به مطالعه بیماری های عفونی هستند با احتیاط خوش بینانه در مورد استفاده از کلروکين و یا آن مشتق هیدروکسی کلروکین برای درمان و یا حتی درمان coronavirus بیماران پس از مطالعات آزمایشگاهی و کارآزمایی بالینی در فرانسه نشان داد که مالاریا دارو موثر بود در برابر ویروس.

غذا و داروی آمریکا روز پنجشنبه گفت که این سازمان “بوده و با همکاری نزدیک با دیگر سازمان های دولتی و مراکز علمی” به بررسی استفاده از کلروکين ضد التهابی مواد مخدر توسعه یافته در 1940s. (مرتبط: کارآزمایی بالینی را افزایش می دهد امید است که مالاریا مواد مخدر می تواند به عنوان استفاده می شود Coronavirus درمان)

چندین کارآزمایی بالینی برای کلروکين در حال انجام در سراسر جهان از جمله از 1500 بیمار مطالعه که در دانشگاه مینه سوتا آغاز شده است.

“من بسیار هیجان زده در مورد آن به دلیل آزمایش های بالینی در حال حاضر شروع” دکتر ویلیام Schaffner استاد بیماری های عفونی در دانشگاه دانشکده پزشکی گفت: در MSNBC در مورد چشم انداز با استفاده از کلروکين یا هیدروکسی کلروکین برای مبارزه با کروناویروس.

Schaffner گفت: آزمایش های بالینی می تواند “چند ماه” اما اگر این داروها موثر ثابت آنها می توان به توزیع “بسیار به سرعت.”

وی افزود: “حکایات تحریک آمیز هستند اما ما واقعا نیاز به داده های جامد.”

تماشا کنید:

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد که دین برای مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در دانشکده پزشکی بیلور گفت: در یک مصاحبه در سی ان ان است که آزمایش های بالینی می تواند “شاید چند هفته” و یا “یک زن و شوهر از ماه.”

Hotez را بازتوییت کرد گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد در روز چهارشنبه بود که او “مشتاق” در مورد تحقیقات اولیه در مورد استفاده از مواد مخدر دو اما بیشتر اطلاعات مورد نیاز است.

“آن است که بسیاری از پتانسیل هر چند ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از اطلاعات و در عین حال” او گفت:.

تماشا کنید:

دولت بهداشت و درمان سازمان ها و محققان پزشکی در سراسر جهان در حال تقلا برای توسعه داروهای جدید و یا دوباره ابزار موجود دارو برای دفع coronavirus تا واکسن را می توان توسعه یافته. کارشناسان در این زمینه می گویند که یک واکسن است که بعید به توسعه حداقل به مدت 12 ماه با برآورد که آن را می تواند تا دو سال.

Hotez را بازتوییت کرد گفت: در سی ان ان است که استفاده از داروهای موجود است به راحتی در دسترس گزینه هر چند از آن است تضمین شده نیست به کار می کنند. Hotez را بازتوییت کرد نیز حمایت با استفاده از آنتی بادی های گرفته شده از سرم بهبود coronavirus بیماران یا برای درمان افراد در معرض خطر از عواقب نامطلوب از coronavirus.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او مجاز FDA برای استراحت و مقررات که به سرعت و آزمایش های بالینی برای چند ضد ویروسی درمان برای درمان coronavirus. او همچنین گفت که مواد مخدر خواهد بود در دسترس ساخته شده “تقریبا بلافاصله.”

استفان هان کمیسر FDA خو تهمت اظهارات گفتن خبرنگاران در همان کنفرانس مطبوعاتی که دانشمندان هنوز هم به انجام آزمایش های بالینی برای دیدن اگر کلروکين, هیدروکسی کلروکین و چند تن دیگر ضد ویروسی داروها در واقع موثر در برابر coronavirus.

پس از کلروکين و هیدروکسی کلروکین در حال حاضر تایید شده برای درمان مالاریا و ورم آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان شرایط دیگر از جمله coronavirus در “خاموش برچسب” پایه و اساس.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>