در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد دولت علاقه به کامپیوتر

به نظر می رسد دولت به پنهان کردن برخی از اطلاعات مورد علاقه خود را در کامپیوتر اما بسیاری آمده است در چند سال گذشته است.

در سال 2017, سیاسی و نیویورک تایمز نشان داد که دولت بودجه تحقیقات به کامپیوتر از طریق پیشرفته هوافضا تهدید شناسایی برنامه (AATIP) با توجه به محبوب مکانیک.

برنامه آغاز شد و پس از چندین “ناشناس هوایی پدیده” (UAP) بود که ادعا می شود توسط پرسنل نظامی و خلبانان. این UAP شد بنا به گزارش ها بسیار پیشرفته تر از هر چیزی در آنها دیده می شود, سیاسی, گزارش. (مرتبط: واقعیت را بررسی کنید: آیا ایستگاه فضایی بین المللی فیلم بشقاب پرنده ها برای 22 دقیقه؟)

Unidentified flying object. UFO with clipping path included. 3D illustration.(Shutterstock/ktsdesign)

پرواز شی ناشناس. بشقاب پرنده ها با قطع مسیر گنجانده شده است. 3D تصویر.(Shutterstock/ktsdesign)

سابق نوادا دموکراتیک بهداشت ، هری رید ، رهبر اکثریت سنا در آن زمان امن بودجه برای این برنامه در سال 2009 با حمایت از دیگر دموکرات و دو جنگ جهانی دوم جانبازان در سیاسی.

ریشه ها و استدلال پشت این برنامه به “حوادث غیر قابل توضیح” دیده می شود توسط پرسنل نظامی و خلبانان که معتقد بودند توسط برخی به امنیت ملی تهدید.

سیاسی اشاره می کند که این می تواند مربوط به فن آوری های پیشرفته مطرح شده توسط چینی یا روس ها.

یکی ممکن است تئوری پشت این حوادث غیر قابل توضیح با توجه به سابق کنگره کارمند که به تشریح انگیزه های پشت این برنامه بود که یک قدرت خارجی—شاید چینی یا روس ها—در حال توسعه نسل بعدی فن آوری است که می تواند تهدیدی برای ایالات متحده است.

رید با کمک از باب بیگلو صاحب Bigelow Aerospace صرف بیش از 20 میلیون دلار در این برنامه است. Bigelow Aerospace دریافت برخی از قراردادهای تحقیقاتی و بیگلو خود را اهدا کرده است به رید در انتخاب مجدد مبارزات در سیاسی.

بیگلو علنا ابراز اعتقاد خود را در کامپیوتر و او ساخته شده آن را بسیار روشن است که او نمی مراقبت در مورد آنچه که مردم فکر می کنم.

“شده است وجود دارد و یک موجود حضور یک ET حضور. و من صرف میلیون ها و میلیون ها و میلیون ها نفر — من احتمالا صرف بیشتر به عنوان یک فرد از هر کس دیگری در ایالات متحده تا کنون صرف شده در این موضوع” بیگلو گفت: در مصاحبه با رادیو فردا. (مرتبط: 61 درصد از مردم می خواهیم دولت ایالات متحده را به اطلاعات در کامپیوتر عمومی)

وقتی پرسیده شد که اگر آن را مخاطره آمیز می گویند چیزی شبیه به آن در بیگلو پاسخ با “I don’t give a damn. من اهمیتی نمی دهند.”

سیاسی گزارش می دهد که AATIP گفته به پایان رسید و مدتی در سال 2012 با توجه به پنتاگون رسمی اما هیچ کس نمی دانست در مورد وجود برنامه تا سال 2017 زمانی که لوئیس Elizondo پایین پا در اکتبر آن سال است.

Elizondo, حرفه ای, افسر اطلاعاتی را زد AATIP ابتکار. در استعفا نامه او خطاب به وزیر امور خارجه سابق جیمز Mattis در مورد تلاش های خود را نمی شود جدی گرفته شود.

“چالش های اداری و انعطاف ناپذیر باورها همچنان به طاعون بخش در تمام سطوح” در این نامه به عنوان خوانده شده.

Elizondo مورد بحث بسیاری از رؤیت در گزارش “هسته ای حومه” با سیاسی او گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را قبل از.

UFO flying saucer with blue lights looming over Earth, Metallic reflective surface - 3D rendering (Shutterstock/NaturalEarthImagery)

بشقاب پرنده بشقاب پرنده با چراغ آبی بلندی بیش از زمین های فلزی منعکس کننده سطح – 3D رندر
(Shutterstock/NaturalEarthImagery)

پس از او سمت چپ Department of Defense (DOD), او پیوست یک بشقاب پرنده گروه تحقیقاتی به نام “به ستاره آکادمی هنر و علوم” با توجه به محبوب مکانیک.

محبوب مکانیک استدلال می کند که بیشتر استدلال پشت Elizondo استعفای تا به حال بیشتر برای انجام با این واقعیت است که وزارت دفاع را UAP جدی است.

یک مقام ارشد پنتاگون رسمی عزاداری محبوب مکانیک که Elizondo تا به حال در جریان یک کاخ سفید هوش aide, Mattis و دو نفر از دستیاران ارشد خود را در سال 2017 قبل از او تا به حال پا به پایین.

در حالی که AATIP یک راز است و برنامه دولت به نظر می رسد Elizondo کار و کاوشگر به UAP متوقف نمی 2012, اما نه استعفای خود را در سال 2017.

ناشناس گزارش گفت که کاخ سفید و دستیار بود “ناراحت کننده با چشم انداز از بشقاب پرنده ها واقعی بودن” در Popular Mechanics. Mattis’ دستیاران اذعان به وجود بشقاب پرنده اما نگران بودند با “سیاسی اپتیک” باید این جلسه همیشه می آیند.

این تایید شد Elizondo, که گفت که او “استعفا داد و تنها پس از چندین تلاش برای مختصر دبیر [دفاع] موفق” با توجه به محبوب مکانیک. (مرتبط: پنتاگون اذعان به ایجاد برنامه های مخفی به بررسی کامپیوتر)

اخبار فن آوری خروجی نیز به دست آمده از اسناد و مدارک که AATIP شد بنا به گزارش های فعال پس از سال 2012 با وجود پنتاگون را انکار برنامه و Elizondo کار پس از سال 2012 است. آنها آیا انتشار این اسناد به دلیل آن شامل اطلاعات حساس است.

دفتر دموکرات ایالت ویرجینیا علامت هشداردهنده اعتبار است که درب بسته جلسات در مورد UAP رخ داده در سال 2019.

وارنر نایب رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا. Popular Mechanics نیز آموخته شده در اکتبر 2019 که سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی سنا و مجلس کمیته خدمات مسلح شده بود در جریان UAP مسائل مربوط.

در سپتامبر 2019 در نیروی دریایی ایالات متحده تایید کرد که در سال 2017 تصویری که منتشر شد به عموم واقع شد و شناسایی این اشیاء به عنوان UAP نه کامپیوتر با توجه به سی ان ان.

این فیلم که منتشر شد در زمانی بین سپتامبر تا مارس 2017 و 2018 به ستاره آکادمی هنر و علوم که در آن Elizondo آثار نشان می دهد اشیاء گرفته شده توسط سنسورهای مادون قرمز.

ایسنا توصیف آنها به عنوان “مستطیل” و “سریع در حال حرکت است.” یکی از فیلم های گرفته شده در سال 2004 و دو نفر دیگر گرفته شد در سال 2015.

سخنگوی نیروی دریایی جو Gradisher تایید به سی ان ان این بود که UAP و توضیح داد که شفافیت خود را تا حد زیادی به دلیل این واقعیت است که آنها می خواهند خود را در نیروی دریایی کارآموزان به گزارش این حوادث است.

“تنها راه برای پیدا کردن آنچه در آن UAP هستند گفت: برای تشویق کارآموزان به گزارش آنها را زمانی که آنها را ببینید,” سی ان ان گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>