در اینجا یک لیست از کشورهایی که دریافت معیوب Coronavirus تجهیزات پزشکی از چین

در حالی که چین ستایش شده است توسط برخی از چهره های رسانه ای برای آن coronavirus دیپلماسی بسیاری از کشورها آن را پذیرفته اند محصولات چینی برای از بین بردن پزشکی کمبود عرضه در میان همه گیر در حال گزارش نادرست آزمون ها و ماسک.

برای مثال, NBC News, امور خارجه, خبرنگار کن Dilanian ستایش, چین, مارس 27 برای ایجاد خود را به عنوان “رهبر جهانی” در حالی که آمریکا در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.”

اما یک تعداد انگشت شماری از کشورها در تلاش برای آزمایش ویروس و تجهیز پرسنل پزشکی در خط اول جبهه با دنده محافظ گزارش داده اند که منابع آنها دستور داد از چین بوده است نادرست و در برخی موارد بی فایده است.

در اینجا این کشورها گزارش شده است که مسائل را با چینی coronavirus-محصولات مرتبط:

جمهوری چک: حدود 80 درصد از coronavirus تست کیت ارسال از چین بودند معیوب بهداشت گفت پراگ صبح. این کیت های تست شد به ارزش $2.15 میلیون و نشان داد مثبت کاذب و منفی کاذب نتایج. این تست برای آنتی بادی تست بهداشت گزارش شده اما در غیر این صورت قابل اعتماد نیست. چین ضمنی این آزمون اهدا شد اما چک وزارت بهداشت گفت: آنها پرداخت حدود $546,000 برای 100.000 تست کیت برگشت.cz گزارش داد.

یک دولت چین قانونی است گزارش بررسی شنژن Bioeasy بیوتکنولوژی شرکت که تولید کیت فاکس نیوز گزارش داد. Bioeasy ادعا کیت تست شد به درستی استفاده نمی شود.

A photo taken on March 31, 2020 shows a COVID-19 rapid test kit (Photo by PIROSCHKA VAN DE WOUW/ANP/AFP via Getty Images)

یک عکس گرفته شده در تاریخ 31 مارس سال 2020 نشان می دهد COVID-19 سریع تست کیت (عکس PIROSCHKA ون د WOUW/ANP/خبرگزاری گتی ایماژ)

هلند: دولت هلند به یاد می آورد در حدود 600,000, چینی, ماسک از حمل و نقل از 1.3 میلیون نفر از آنها موفق به دیدار با استانداردهای کیفیت دویچه وله گزارش داد. این FFP2 ماسک را به درستی نمی محافظت از صورت و تا به حال معیوب فیلتر غشاء که ترک آن با پوشیدن ماسک در معرض ابتلا به ویروس. ماسک شکست های متعدد بازرسی با توجه به دویچه وله. هلندی وزارت بهداشت تصمیم به استفاده از هر یک از محموله های که تحویل داده شد به هلند توسط یک چینی تولید کننده مارس 21.

A healthcare worker covers a container for the samples taken to drivers at a drive-through testing point for the COVID-19 in Spain (Photo by CESAR MANSO / AFP) (Photo by CESAR MANSO/AFP via Getty Images)

بهداشت و درمان کارگران را پوشش می دهد یک ظرف برای نمونه های گرفته شده برای رانندگان در یک درایو-از طریق تست پوینت برای COVID-19 در اسپانیا (عکس از کسر MANSO/خبرگزاری گتی ایماژ)

اسپانیا: دولت اسپانیا خریداری 340,000 آزمون از Bioeasy بیوتکنولوژی همان شرکت چک خریداری آزمون از و در مقادیر مشابه. اسپانیا پرسنل پزشکی گزارش داد که 80% میزان شکست و 30 درصد حساسیت نرخ زمانی که حساسیت رای دادن باید 80 درصد روزنامه اسپانیایی ال پایس گزارش شده است. کادر پزشکی تغییر بازگشت به سابق روش های تست که نگاهی به ساعت برای تشخیص در حالی که سریع آزمون را بین 10 تا 15 دقیقه. (مرتبط: دو کشور اروپایی گزارش خطای بالا رای برای چینی-عرضه Coronavirus آزمون)

چین ادعا Bioeasy نبود مجوز توسط دولت به کیت های آزمایش و که یک دولت قانونی گروه در حال بررسی است.

ترکیه: دولت ترکیه را متوقف کرده است و با استفاده از چینی ساخته شده کیت های آزمایش و گزارش داد که آنها تنها 30 تا 35 ٪ دقیق و خاورمیانه و چشم گزارش شده است. تست کیت ها بر اساس آنتی بادی با توجه به ترکیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت که خاورمیانه چشم که مقامات سعی کرده اند این آزمون که نیست منتشر شده برای استفاده عمومی است. استاد Ates کارا گفت: در CNNTurk که “آنها کار نمی کند. اسپانیا ساخته شده است یک اشتباه بزرگ با استفاده از آنها.” ترکیه دستور تست های دیگر از یک شرکت چینی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im