در اینجا این غول تکنولوژی است که در زمان ایستادن BLM اما در حال خم کردن زانو به پکن

  • گوگل و اپل در میان چندین شرکت تکنولوژی برای ابراز حمایت خود از فعالان نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید.
  • مدیر عامل گوگل Sundar Pichai وعده داده شده به استخدام بیشتر سیاه کارکنان در طی پنج سال آینده پس از پایان پنهان تلاش برای ایجاد یک سانسور-سازگار با موتور جستجو در چین در سال 2018 است.
  • توییتر خود را تغییر توییتر زیستی به زندگی ماده ادای احترام در مدت کوتاهی اما نمی خواهد پاسخ به تماس از cyber security کارشناسان به هیچ کس رسمی چینی حساب که ترویج coronavirus تبلیغات.

چندین شرکت تکنولوژی علنا حمایت های سیاه زندگی مهم جنبش در میان تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس در عین حال بسیاری از همین شرکت مگا انجام داده اند کمی به مخالفت چین سانسور رژیم است.

زوم اپل و گوگل شرکت در کمپین های رسانه های اجتماعی حمایت از تظاهرات علیه مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در ماه مه پس از یک افسر سابق پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه با توجه به تصویری از این حادثه. هر سه شرکت ها انتقاد شده است و در گذشته برای رکوع به پکن بازرسان.

توییتر و Infinite نیز ابراز درخشان حمایت از جنبش و آنها بیش از حد در حال ضربه برای هل دادن به عقب در برابر چین است. (مرتبط: توییتر حذف یک غول گنجینه ای از چینی حساب که بسیاری از لبه پنجره رساند تا چین COVID پاسخ)

اپل و گوگل را تعهد

اپل نورد از آن نژادی عدالت و عدالت ابتکار ژوئن 11, که به دنبال توزیع 100 میلیون دلار به “چالش سیستمیک موانع است که محدود کردن فرصت برای جوامع از رنگ در مناطق بحرانی از آموزش و پرورش, اقتصادی برابری و عدالت کیفری.”

تیم کوک مدیر عامل شرکت بخشی روز دوشنبه گفت که ایالات متحده باید “هدف بالاتر برای ساختن آینده ای که زندگی می کند تا به آرمان های ما.”

“ماموریت ما همواره به جهان را به مکانی بهتر” کوک گفت: در نظر قبل از لگد زدن به 2020 در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس. “و ما متعهد به عنوان نیرویی برای تغییر.”

در مقابل اپل اعتراف کرد در سال 2017 به از بین بردن آن از فروشگاه app صدها شبکه خصوصی مجازی نرم افزار در چین کاربران اجازه می دهد برای جلوگیری از این کشور سانسور. این شرکت ساخته شده است یک مرکز داده در سال 2018 در چین به پیروی از پکن cyber security قوانین که کشور توانایی به دست گرفتن اطلاعات سیاسی شدند.

سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل و حروف الفبا (ایسنا/ایو هرمان)

مدیر عامل گوگل سوندار پیچای اعلام کرد در ژوئن 17 پست وبلاگ تعهدات به نژادی سهام که شامل افزایش سیاه و کارکنان در سطوح ارشد و یک هدف برای افزایش رهبری از گروه های اقلیت 30 درصد طی پنج سال آینده. این شرکت ساخته شده برخی از تغییرات به برخی از توابع آن نیز هست.

گوگل به دنبال راه اندازی یک طرح در سال 2018 به ایجاد یک سانسور-سازگار با موتور جستجو در چین است. موتور جستجو — موسوم به پروژه سنجاقک — خواهد blacklist حساس نمایش داده شد جلوگیری مردم از جستجوی شرایط خاص در چین است. این پروژه به پایان رسید و در دسامبر سال 2018 پس از کارکنان شکایت کرده است.

در این گزارش گفت که سنجاقک خواهد “blacklist حساس پرس و جو” به معنی هیچ نتیجه ای را نشان می دهد زمانی که مردم جستجو خاص ممنوع, شرایط و ضوابط. در دسامبر 2018, مدیر عامل گوگل Sundar Pichai شهادت قبل از کنگره است که این شرکت هیچ برنامه ای برای راه اندازی یک موتور جستجو در چین است. این پروژه نیز متوقف شده است.

نه گوگل و نه اپل را در پاسخ به فراخوان روزانه اخبار بنیاد درخواست برای نظر.

زوم ارائه می دهد پشتیبانی از پل خم به چین

زوم شرکت در یک کمپین رسانه های اجتماعی که در آن حساب در توییتر و دیگر سیستم عامل محذوف پروفایل خود را در حمایت از زندگی مهم است. “ما می دانیم که این پست ثابت نیست این مسائل, اما ما می خواهیم به ما موضع روشن است. ما با شما” ویدئو کنفرانس شرکت نوشت: در ژوئن 2, صدای جیر جیر.

تازه بدوران رسیده tech شرکت اذعان کرد در ژوئن 11, حذف ایالات متحده بر اساس حساب و پس از آن بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من. زوم حذف حساب مطابق با قانون محلی در داخل چین ممنوع است که بحث در مورد سه-دهه-پیر قتل عام این شرکت اعلام کرد.

زوم اعلام کرد در ژوئن 12 آن است که توسعه فن آوری است که می تواند بلوک های فردی کاربران در چین از تماس های ویدئویی به درخواست پکن.

“فقط مانند هر شرکت جهانی ما باید مطابق با قوانین قابل اجرا در حوزه های قضایی که در آن عمل می کنیم” زوم سخنگو در بیانیه ای گفت: روز شنبه با توجه به Axios که در ابتدا گزارش شده در حذف. (مرتبط: زوم مسدود ما حساب کاربر به رعایت یک قانون است. در اینجا به همین دلیل است که یک مشکل)

زوم سخنگوی ورا Ranneft کاهش یافته است و نظر به DCNF پرداختن به تکنولوژی مسدود کردن کاربران در چین از تماس های تصویری, اما او برجسته ژوئن 11 پست وبلاگ نشان می دهد که شرکت “نمی خواهد اجازه می دهد درخواست از دولت چین به تاثیر هر کسی در خارج از سرزمین اصلی چین است.”

Infinite قرار می دهد تا پول بزرگ باقی می ماند متصل به پکن

Infinite یک شرکت مستقر در چین است که در تلاش است تا فاصله خود را از پکن متعهد به کمک 3 میلیون دلار برای کمک به جامعه سیاه و یکی دیگر از $1 میلیون نسبت به مبارزه نژادی و بی عدالتی است.

“همانطور که من شروع به کار من در Infinite آن نبوده است و مهم تر از زمان به پشتیبانی سیاه, کارمندان, کاربران, سازندگان, هنرمندان, و ما گسترده تر جامعه” ورودی Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر گفت: در یک پست Infinite با توجه به ژوئن 2 CNBC گزارش.

ارتش ایالات متحده ممنوع Infinite برنامه بر روی تمام دستگاه های بیش از نگرانی های امنیت ملی و یک طرح دعوی در دادگاه در ماه دسامبر این شرکت را متهم به ارسال اطلاعات به چین است. سناتور. جاش هالی است که با هدف قرار دادن Infinite با جمهوری اشاره کرد در ماه مارس که Infinite شرکت مادر “شامل اعضای حزب کمونیست چین.”

توییتر تغییرات زیستی نمی خواهد هیچ کس چینی تبلیغاتی

توییتر ساخته شده مشابه حرکت به اپل و گوگل, در میان دیگران. این شرکت خود را تغییر رسمی توییتر زیستی به زندگی ماده ادای احترام در حالی که پلت فرم رسانه های اجتماعی مدیر عامل شرکت جک دورسی وعده داده شده به 3 میلیون دلار به یک ضد نژاد پرستی سازمان آغاز شده توسط سابق NFL quarterback, khezri.

Twitter chief executive officer Jack Dorsey looks on during a Senate Intelligence Committee hearing concerning foreign influence operations' use of social media platforms, on Capitol Hill, September 5, 2018 in Washington, DC. (Drew Angerer/Getty Images)

توییتر اجرایی جک دورسی به نظر می رسد در طول یک کمیته اطلاعات مجلس سنا شنوایی (درو Angerer/گتی ایماژ)

Cyber کارشناسان بر این باورند که توییتر باید حذف چینی مقامات دولتی که حساب های بر روی پلت فرم همراه با دیگر دولت حساب های اجرا شده توسط کشورهایی که خود شهروندان است.

چین بلوک های Twitter و Facebook از گرفتن جای پا در کشور چین اطلاعات tzars استفاده از این سیستم عامل به عنوان سلاح از اطلاعات غلط. Lijian ژائو معاون مدیر چین وزارت امور خارجه وزارت اطلاعات به عنوان مثال گفت: پیروان توییتر در مارس که ارتش ایالات متحده تزریق این ویروس به چین است.

توییتر اعمال یک واقعیت بررسی به ژائو را تایید کرده است اما هنوز رتبهدهی نشده است را برداشته.

توییتر پاسخ داده است برای اظهار نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de