دولت چین زندانی مسلمانان برای پایه فعالیت های مذهبی مانند رفتن به مسجد, دعا و یا داشتن ریش یک پایگاه داده به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد.

به تازگی منتشر شده در پایگاه داده را نشان می دهد که دولت چین هدفمند مسلمانان بر اساس هر دو در باورهای دینی خود و در روابط اعضای خانواده با توجه به AP.

پایگاه داده ارائه می دهد کامل ترین مشاهده نشده است که چگونه و چرا مقامات چینی تصمیم به بازداشت مردم و زندانی کردن آنها در اردوگاه های بازداشت, بررسی توقیف از 311 افرادی که بستگان در خارج از کشور و فهرست اطلاعات بر روی بیش از 2000 نفر از خانواده خود و دوستان و بستگان.

داده ها نشان می دهد که دولت چین هدفمند افراد بر اساس فعالیت هایی مانند نماز و یا رفتن به مسجد و یا حتی رشد یک ریش. مردم با بستگان خود که در حال حاضر در بازداشت هستند بسیار بیشتر احتمال دارد به بازداشت خود پایگاه داده نیز نشان می دهد. (مرتبط: اینجا چرا نویسندگان متکلمان فکر می کنم فرانسیس همکاری با دولت چین با وجود آزار و اذیت مسیحیان)

هر ورودی شامل زندانی آدرس, نام, بازداشت, تاریخ بازداشت موقعیت و هویت ملی شماره. این نوشته همچنین شامل اطلاعات دقیق در مورد خانواده زندانی پس زمینه مذهبی, به همین دلیل این فرد بازداشت شد و تصمیم گیری یا نه tot زندانی AP گزارش شده است.

انتشار گزارش داد که معلوم نیست کدام بخش از دولت چین وارد شده و یا اسناد و مدارک که اسناد و مدارک گردآوری شده است.

“این بسیار روشن است که عمل مذهبی است که هدف” دانشگاه کلرادو پژوهشگر دارن Byler که به بررسی استفاده از فن آوری نظارت در چین سین کیانگ منطقه گفت: AP. “آنها می خواهند به قطعه جامعه به جلو و خانواده ها از هم جدا و آنها را خیلی بیشتر در معرض بازآموزی و آموزش مجدد.”

اطلاعات به دست آمده از پایگاه داده پس از به بیرون درز فایل های داخلی از دولت چین در ماه نوامبر سال 2019 نشان داد که چگونه مقامات بالا در یمن منجر به ایجاد توده تلقین اردوگاه های گروه مانند Uighurs و قزاق ها.

اسناد و مدارک نشان داد که دولت چین آگاه است اردوگاه که دولت به تصویر می کشد به عنوان شغل-آموزش تلاش برای آرام افراط گرایی را پاره پدر و مادر دور از فرزندان خود را ترک دانش آموزان مطمئن نیستید که پرداخت شهریه خود را. این مقاله همچنین نشان می دهد که مقامات گفته شد به مردم بگوییم که اگر آنها شکایت خانواده های آنها ممکن است رنج می برند بیشتر است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im