در اینجا برخی از بهترین پاسخ به Coronavirus قرنطینه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام مارس 13 که این کشور در یک اورژانس ملی با توجه به کوروناویروس. از آن زمان آمریکایی ها و شرکت های خصوصی اقتباس کرده اند تلاش برای پاسخ معنی دار و گاهی راه های خلاق.

مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای در سراسر کشور تصمیم گرفتند برای طرح های مانند ساعت ارشد صرفنظر از دو تا چهار ساعت در هر روز در صبح زود را به شهروندان ارشد یک فرصت برای خرید کالاهای خود را بدون بیش از حد بسیاری از کاربران دیگر. اندازه گیری نگه می دارد سالمندان به دور از افراد جوان که می تواند بدون علامت و به طور بالقوه در معرض آنها را به کوروناویروس.

با توجه به افزایش تقاضا برای کالاهای بسیاری از همان کسانی که فروشگاه رفته در استخدام sprees. هوشمند و نهایی برای مثال گفت که آنها داده اند کارکنان پرداخت افزایش $2.25 هر ساعت و استخدام بیش از 750 کارکنان جدید در وب سایت شرکت. (مرتبط: زنده به روز رسانی: در اینجا چیزی است که هر دولتی در امریکا انجام شده است برای مبارزه با گسترش Coronavirus)

آمازون اعلام کرد که استخدام 100,000 کارگران به عنوان فروش آنلاین سنبله در میان ترس از COVID-19 شیوع.

خارج شده است بنا به گزارش برنامه ریزی در استخدام به عنوان بسیاری از 150,000 بیشتر کارگران است.

رستوران ها و پیتزا زنجیره ای مانند Dominos را ساخته اند یک استخدام آوردن برخی از 10000 جدید, تمام و پاره وقت کارگران به نگه دارید تا با خواسته های مردم ماندن در خانه در طول همه گیر در فاکس نیوز. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

با یک مالک در پورتلند بود که مجبور به بستن با توجه به COVID-19 تبدیل کسب و کار خود را به خدمات تحویل مواد غذایی با یک “طرف ها.”

باشگاه صاحب شون Boulden از خوش شانس شیطان سالن نیست اجازه یک بار خود را به-خارج-از-کار رقصندگان از دست دادن پول در طول همه گیر و به جای آن آغاز شده جدید تحویل مواد غذایی خدمات او خواستار “Boober می خورد.”

Bouldon گفت: usf football او در تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان خود را از کار با کارکنان آشپزخانه پخت و پز مواد غذایی کشش ارائه کالا به مردم آستان و ماموران امنیتی رانندگی رقصندگان به آنها تحویل لکه های.

طراحان مد در سراسر کشور تبدیل شده خود را در ماشین آلات دوخت از ساخت لباس برای مشهور به دوخت فولاد ماسک برای اولین پاسخ دهندگان در هر خبرنگار هالیوود.

“ما نمی خواهد به فروش هر یک از این بلکه آنها دور دادن به همه اولین پاسخ دهندگان و بيمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی” مایکل Costello مشترک در Instagram.

“کار بر روی بیشتر کمک های مالی و نسخه های خاص به طوری که دوستان و پیروان می تواند کمک به حمایت محلی ما لا جامعه” طراح مایکل Ngo نوشت. “با تشکر از شما برای عشق شما فرستاده ام و من نمی توانم صبر کنید برای ادامه پرداخت به جلو با کمک شما!”

جهانی دیزنی و سرگرمی های دیگر شرکت ها گرفته اند به انتشار فیلم تئاتر در خانه یا در اوایل و یا در همان روز آنها تنظیم می شود. HBO ارائه شده رایگان-پخش آنلاين قسمت میان coronavirus. (مرتبط: اینجا یک لیست از چگونه هر کشور در جهان است که در پاسخ به Coronavirus)

مشاهیر مانند Garth Brooks, John Legend و بیشتر که تا به حال به لغو یا به تعویق انداختن نشان می دهد گرفته اند به ارائه livestream کنسرت از خانه خود را به نگه داشتن مردم را سرگرم.

اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان مانند جیمی کیمل و جیمی فالون که تولیدات تعطیل شد, با توجه به سرپناه اضطراری-در-محل سفارشات را شروع کرده اند خانه های خود را نشان می دهد با کمک همسران و فرزندان خود را.

سیلیکون ولی غول مانند اپل و Facebook اعلام کرد که اهدای میلیون ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

“تیم ما در اپل کار کرده اند به کمک منبع تغذیه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه با COVID-19,” مدیر عامل شرکت اپل زمان طبخ به اشتراک گذاشته شده در یک صدای جیر جیر. “ما در حال اهدای میلیون ماسک برای متخصصان سلامت در آمریکا و اروپا است. به هر یک از قهرمانان در خط مقدم ما با تشکر از شما.”

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اعلام کرد که شرکت خود را اهدا 720,000 ماسک و “کار بر روی میلیون ها نفر از منابع بیشتر برای اهدای.”

“سلامت کارگران ضروری و نیاز بیشتر دنده محافظ” زوکربرگ توضیح داد. “به کمک Facebook اهدا ما ذخیره اضطراری 720,000 ماسک که ما خریداری کرده بود در مورد این آتش سوزی ادامه دارد. ما نیز در حال کار بر روی میلیون ها نفر از منابع بیشتر برای اهدای. من امیدوارم که همه شما اقامت سالم و امن!”

شرکت های متعدد در زمینه های دیگر باید شروع به پاسخ دادن به عنوان به خوبی. مشروب در کنتاکی تگزاس و پنسیلوانیا تبدیل شده اند از اول ساخت بالا-اثبات الکل به تولید ضد عفونی کننده دست در وال استریت ژورنال.

ستاره مانند Blake Lively, رایان رینولدز, ریحانا و بیشتر اهدا کرده اند میلیون ها دلار برای تلاش های امدادی در طول شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>