در اینجا 5 بار میلیاردر Elon Musk آشکارا Bucked مقامات و موجب خشم در حالی که همه سوخت تسلا افزایش

  • مدیر عامل شرکت تسلا ایلان بازگشایی خود خودرو الکتریکی شرکت عظیم کالیفرنیا کارخانه با وجود گرفتن درست از شهرستان مقامات بهداشت که به خبرنگاران گفت که آنها “در حال پرداختن به این موضوع است.”
  • مشک دارای سابقه برخلاف امنیت و کمیسیون ارز و بالا بردن خشم ناسا به عنوان tech titan با این نسخهها کار برای پوشش دادن این کشور در وسایل نقلیه الکتریکی.
  • دره سیلیکون میلیاردر ابرو مطرح شده که او دودی علف های هرز با کمدین جو روگان ایجاد مشکلات حقوقی برای خود و تسلا زمانی که او به نام غار غواص پدوفیلیا و گفته پاره مواد مخدر خداوند Puablo Escobar برادر.

Tech titan Elon Musk صرف دو ماه نرده علیه مقامات که نهاد یک سری از اقتصادی مستندات به سرعت coronavirus همه گیر و در حال حاضر او خود را بازگشایی کالیفرنیا تسلا گیاه با وجود مقاومت مواجه. اما این اولین بار نیست او استقبال اختلاف است.

مشک kickstarted ضد مستند جنگهای صلیبی با 6 مارس جیر گفت: “coronavirus وحشت گنگ” باعث شخصیت های رسانه ای برای متهم کردن مدیر عامل شرکت تسلا بودن سنگدلانه. دو برابر را در که رویکرد او پس از آن به نام دولت تحمیل stay-at-home سفارشات “فاشیستی” در طول یک مارس 29 سه ماهه اول درآمد تماس الکتریکی خودرو ساز.

مشک ratcheted تا خشم خود را دوباره در یک صدای جیر جیر شنبه نرده در برابر آالمدا کانتی مقامات بهداشت خواستار آنها را “غیرمنتخب & نادان” برای خراب کردن برنامه های خود برای بازگشایی تسلا, Fremont, California گیاه. (مرتبط: مشک ریل در برابر کالیفرنیا “نادان’ مقامات بهداشت می گوید او در حال حرکت تسلا HQ به تگزاس)

او شروع مجدد فرمونت گیاه با وجود فاقد قدرت او را در توییتر دنبال دوشنبه. مشک همچنین وعده داده شده در سایت به “خط” با کارگران و خواسته مقامات به دستگیری او و ترک هر یک دیگری را به تنهایی. تسلا رسیده ارتفاع اوج خود در ماه ژانویه پس از تور بالاتر و با ارزش تر از فورد و جنرال موتورز.

مشک را پر هرج و مرج دو ماه گذشته در حال امری غیر معمول نیست.

در اینجا پنج برابر ثروتمند contrarian یا مسخره قانون و یا بنا به گزارش مرعوب افرادی که انتقاد از رفتار او.

بازگشایی تسلا در میان کالیفرنیا مستندات

مشک شدت انتقاد کرد و در محلی کالیفرنیا مقامات دوشنبه گفت که او در حال آماده سازی برای نقل مکان به تگزاس و نوادا پس از آالمدا کانتی بهداشت عمومی اداره موقت افسر بهداشت اریکا پان روز جمعه گفت که تسلا ندارد خوب به بازگشایی شده است. او همچنین طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهرستان برای “اقدام بر خلاف فرماندار, رئیس جمهور, قانون اساسی ما آزادی & فقط ساده حس مشترک!”

نه تسلا و نه آالمدا کانتی را در پاسخ به فراخوان روزانه اخبار بنیاد درخواست برای اظهار نظر در مورد احتمال دستگیری هر چند شهرستان سخنگوی Neetu Balram گفت: در بیانیه ای گفت “ما در حال پرداختن به این موضوع است.” دیگر آالمدا کانتی مقامات می گویند آنها انتظار کولر سران غالب در برخی از نقطه.

عکس از کارخانه تسلا در کالیفرنیا (Screenshot/YouTube)

“من نمی تواند متوقف کردن او را از شکستن سلامت نظم” آالمدا کانتی سرپرست اسکات Haggerty, گفت واشنگتن پست روز سه شنبه. “من فکر نمی کنم که نمایش خوبی برای هر کسی — به ویژه کسی که با استفاده از 10 ، 000 از ترکیبات او گفت:” از احتمال بازداشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حمایت مشک و خواستار کالیفرنیا اجازه می دهد تا تسلا برای بازگشایی کارخانه. “کالیفرنیا باید اجازه تسلا & @elonmusk باز کردن گیاه در حال حاضر. می توان آن را سریع و با خیال راحت!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه به عنوان شرکت چرخ دنده های باز شروع به تولید اتومبیل های بیشتر.

رئیس جمهور همچنین ابراز تمایل به سهولت اقتصادی مستندات.

در حال اجرا گرفتار از قوانین SEC

مشک خود گفت پیروان توییتر در ماه اوت سال 2018 که او امن “بودجه” را تسلا خصوصی در 420 دلار در هر سهم به مراتب بیشتر از این شرکت به ارزش در زمان جیر جیر. صدای جیر جیر خود را به دنبال یک گزارش نشان می دهد عربستان سعودی شد عمده تسلا سهامداران پیش از آن در سال 2018 است.

این مدیر عامل شرکت تسلا گزارش تهدیدی کمک از اهدا کنندگان عمده به معامله انجام می شود. (مرتبط: گزارش اپستاین تنفس زندگی به ادعای مشک سعی کردم به عربستان سعودی برای تامین مالی تسلا)

نیویورک تایمز گزارش خبرنگار James Stewart که در سال 2019 گزارش که خوار میلیاردر جفری اپستین بار به او گفت که او صحبت کرد و به عربستان سعودی احتمالا در مورد سرمایه گذاری در تسلا در زمان. استوارت ذکر یک 2018 مصاحبه او با اپستین که خودکشی در سال 2019 پس از دستگیری در چندین فقره تجاوز جنسی.

The SpaceX headquarters is shown in Hawthorne, California, U.S. September 19, 2018. REUTERS/Mike Blake

این SpaceX ستاد نشان داده شده است در Hawthorne, کالیفرنیا, ایالات متحده 19 سپتامبر 2018. رویترز/مایک بلیک

تسلا را تکذیب کرد اپستاین توصیه مشک.

در اکتبر 2018 مشک و تسلا مورد توافق برای حل و امنیتی و ارز و کمیسیون اعتراض به این موضوع و بدون اعتراف و یا انکار میشوند ، این طرح به نام برای خود در ترکیب $40 میلیون دلار جریمه به توزیع خواهد به تحت تاثیر سهامداران SEC گفت: در آن زمان.

مشک و SEC داشته اند acrimonious ارتباط بوده است.

“فقط می خواهم به [sic] که Shortseller غنی سازی کمیسیون در حال انجام کار باور نکردنی. و تغییر نام است بنابراین در نقطه!” مشک نوشت: در یک سال 2018 جیر کمتر از یک هفته پس از موافقت با پرداخت SEC خوب است.

او شاید اشاره به یک تخته سنگ از سرمایه گذاران که اغلب سعی کنید به درایو به پایین تسلا قیمت سهام.

شکایت برای فراخوانی یک غار غواص یک “Pedo”

ورنون Unsworth شکایت کرد مشک و افترا در سال 2018 پس از tech میلیاردر بارها و بارها متهم به انگلیسی, غار غواص بودن پدوفیلیا. یک قاضی را رد کرد و مشک را ادعا می کنند که او به شوخی اشاره کرد که چالاک کارآفرین ادعا می کند می تواند به معنای واقعی در بیانیه معقول ناظر.

مشک به نام Unsworth یک “pedo” در رسانه های اجتماعی در ماه ژوئیه آن سال پس از این دو رو به یک tit-for-tat پس از تقسیم کمک به نجات یک تیم فوتبال جوانان به دام افتاده در آب گرفتگی غار در تایلند است. Unsworth مسخره مدیر عامل شرکت تسلا برای ساخت یک زیردریایی کوچک برای کمک به صرفه جویی در این تیم است. تایلند در نهایت با استفاده از مهر و موم نیروی دریایی برای نجات تیم فوتبال.

هیات داوران در نهایت در دسامبر 2019 که Elon Musk توييتها برآورده نمی استاندارد حقوقی افترا هیئت منصفه در بر داشت. مشک بود در قبال خسارت.

مشک سیگار علف های هرز معافیت های اینترنت

مشک دودی سیگار ماری جوانا با کمدین جو روگان در سال 2018 در حالی که تلاش برای توضیح دهید که چرا او گاهی اوقات در توییتر جنگ با منتقدان خود را. او در مورد همه چیز خود را از رسانه های اجتماعی رفتار به نگرانی در مورد هوش مصنوعی در “Joe Rogan Experience” محبوب پادکست که livestreams در یوتیوب.

“شما احتمالا نمی تواند به دلیل سهامداران, راست?” روگان خواسته در حالی که نور یک سیگار به او گفته بود قالبگیری با علف های هرز. “منظورم این است که آن را قانونی درست است؟” مشک و گفت: قبل از پذیرش سیگار.

روگان پاسخ داد: “کاملا قانونی است.” مصاحبه صورت گرفت در لس آنجلس که در آن ماری جوانا قانونی است.

شیرین کاری ایجاد شده قابل توجه سردرد یکی از مشک بزرگترین سرمایه گذاری کسب و کار SpaceX است که مسئول حمل و نقل فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. ناسا دستور داد رسیدگی به SpaceX فرهنگ و تعهد به ایمنی در سپتامبر سال 2018 پس از مشک در زمان ضربه روگان مشترک.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت WaPo در آن زمان که آژانس می خواهد برای اطمینان دادن به مردم که حمل و نقل فضانوردان به فضا امن است.

“اگر من می بینم چیزی است که نامناسب کلید نگرانی به من چیزی است که این فرهنگ است که رهبری به آن نامناسب است و ناسا درگیر در آن است,” او گفت:. “به عنوان یک آژانس ما نه فقط منجر خودمان اما پیمانکاران ما به عنوان به خوبی. ما نیاز به نشان می دهد مردم آمریکا که زمانی که ما با قرار دادن یک فضانورد بر روی یک موشک آنها را امن است.”

گفته پاره شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر پابلو اسکوبار برادر

روبرتو Escobar برادر و سابق حسابدار بدنام مواد مخدر خداوند پابلو اسکوبار گفت: در ماه ژوئیه سال 2019 که مشک پاره پاره کردن ایده خود را برای فروش تجاری شعله افکن. او به خوبی پاشنه بلند tech titan حجت: او را به پرداخت 100 میلیون دلار برای ایده و یا آماده شدن برای یک طرح دعوی در دادگاه. پست وبلاگ روبرتو Escobar منتشر اعلام این خبر شده است.

تسلا و SpaceX مدیر عامل یک معامله با روبرتو Escobar برای راه اندازی دستگاه تحت تسلا چتر روبرتو Escobar به خبرنگاران گفت: در ماه ژوئیه سال 2019. مشک شد بنا به گزارش های مورد نیاز را به او پرداخت 20 درصد از سود در بورس.

“سپس او تغییر نام به ‘نه یک شعله افکن’ برای جلوگیری از هر نوع برخورد ما تا به حال” روبرتو Escobar گفت: روندهای دیجیتال.

مشک معرفی $500 شعله افکن جلال مشعل است که می تواند شلیک یک شعله از بیش از 5 فوت در سال 2018 پس از اشاره به این محصول پس از 2017. فناوری گورو گفت: تغییر نام به “نه یک شعله افکن” از آنجا که آداب و رسوم سازمان خواهد او را منع از حمل و نقل هر چیزی دارای برچسب “شعله افکن.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im