‘کمک به عمو سام صاف منحنی!’: هنرمند جوان ایجاد جنگ جهانی مضمون Coronavirus پوستر

یک جوان شیکاگو مبتنی بر هنرمند است که با استفاده از استعداد خود را به دیگران را تشویق به “صاف منحنی” با نقاشی های الهام گرفته از جنگ جهانی اول و دوم تبلیغات هنر است.

سیلویا Bueltel فارغ التحصیل شد و دو سال پیش از دانشگاه لویولا شیکاگو جایی که او مورد مطالعه هنرهای زیبا با تمرکز بر طراحی و نقاشی. همراه با هنر زندگی حرفه ای او با این نسخهها کار در یک فروشگاه که بسته شد با توجه به اقامت در خانه سفارشات در اوهایو که در آن او در حال حاضر ساکن. او با استفاده از وقت آزاد برای ایجاد نقاشی های مختلف است که در یک نگاه گذرا نگاه مانند آثار گذشته آمریکا عصر.

“من شروع به قطعات شاید دو هفته پیش به دلیل کار من به طور موقت بسته شد و من تا به حال یک تن از زمان”او گفت: روزانه تماس گیرنده. “من شروع به خواندن اخبار و شروع به احساس ضعف و فکر کردن در مورد چگونه این نوع از جنگ-زمان وضعیت را تجربه کرده بود در گذشته و در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم است.” (مرتبط: برنده Coronavirus جنگ)

Courtesy of Sylvia Bueltel

حسن نیت ارائه میدهد از سیلویا Bueltel

نقاشی حس ملی وظیفه و همبستگی استخراج وطن پرست رنگ از معروف تبلیغات پوستر مانند “رزی پرچ کن” و یا “من می خواهم شما را برای ارتش ایالات متحده” پوستر که دومی کمک به استخدام سپاه از مردان جوان به مبارزه در هر دو جنگ جهانی. Bueltel که می گوید او در یک لهستانی-آمریکایی, جامعه, جایی که او آموخته است که در مورد جنگ جهانی دوم در مدرسه فکر می کردم که این تم هنری می تواند جهانی را درک و می تواند رسیدن به اکثر مردم است.

“من در بر داشت در زمان جنگ تبلیغات بسیار جالب و هدف آنها این است که برای متحد کردن مردم, آیا در مقابل یک دشمن مشترک و یا یک ویروس” او گفت:.

Bueltel نقاشی شامل یک تصویر از عمو سام stomping در منحنی بل یک گراف با کلمات “کمک به عمو سام صاف منحنی! اقامت خانه” مزین.

یکی دیگر شامل پرتره از یک دکتر با پوشیدن یک ماسک صورت با “کمک به کسانی که در خط مقدم” و “ماندن در جلوگیری از گسترش” معاصر را در جنگ جهانی پوستر که ترغیب آمریکایی ها برای کمک به homefront تلاش طریق رشد باغ پیروزی.

“من می خواستم هنر من به فشار پیام از آنچه که ما باید انجام است که ماندن در خانه و دور ماندن از مردم و تلاش برای عزت منزوی به پایین منحنی,” او گفت:.

Courtesy of Sylvia Bueltel

حسن نیت ارائه میدهد از سیلویا Bueltel

در حالی که این Bueltel اولین بار ساخت هنر است که در سبک پاپ-فرهنگ و تم های است که تجدید نظر به گسترده تر عموم مخاطبان او نظر خودش را یک هنرمند مفهومی که در نظر راه های مختلف هنر می تواند relatable به بینندگان خود را. او نمی چسبد به یک رسانه کار کرده است و چندین نفر دیگر فراتر از آکریلیک از جمله موم.

اما او می گوید هر جنبه ای از یک قطعه هنری بدون در نظر گرفتن متوسط عمدی است — در همه گیر الهام گرفته از هنر harking بازگشت به گذشته اضافه شده یک لایه به این معنی که می تواند به تمام درخواست تجدید نظر.

Courtesy of Sylvia Bueltel

حسن نیت ارائه میدهد از سیلویا Bueltel

“من فکر می کنم آنچه را چنان قدرتمند است که هر کس می تواند مربوط به آنها است. این که آیا آن یک شخصیت زن بودن را به یک جنگ جهانی دوم پوستر تبلیغاتی که در درجه اول با تمرکز بر صلیب سرخ پرستاران بودند که معمولا زن یا رنگ های هستند که در درجه اول آمریکا و عمو سام, رنگ,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>