جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott لعنتی مجلس نانسی پلوسی گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا در حال تلاش برای بدست آوردن دور با قتل جورج فلوید.

در یک طبقه سخنرانی روز شنبه, اسکات پاره پاره سنا دموکرات ها برای مسدود کردن یک جمهوری خواه پلیس لایحه اصلاحات در رویه رای دادن بدون بحث قانون است که او پیش نویس و انتقاد پلوسی برای او توضیح است که جمهوری خواهان در حال “دور شدن با قتل” فلوید.

“هنگامی که سخنران پلوسی می گوید: یکی از شنیع ترین چیزهایی که من می توانید تصور کنید که جمهوری خواهان در واقع در تلاش برای سرپوش, قتل, قتل جورج فلوید با قانون ما که نه سیاست. که یک بازی را به نفع خود. که شما از دست دادن. شما دیر یا زود از دست بدهند. اما بلافاصله هر بچه در سراسر کشور که شنیده مزخرف که از دست آن لحظه” اسکات گفت.

تماشا کنید:

“شما ببینید چه چیزی تبدیل برای من آشکار است که او می داند که چیزی که همه ما می دانیم. او می داند که او می تواند می گویند که به دلیل دموکرات ها را در انحصار سیاه رای دادن. و بدون توجه به بازگشت وفاداری خود را — من گفتن شما وفادار ترین بخشی از دموکرات ساخت, سیاه جوامع است. و بدون توجه به وفاداری مردم بازگشت آنها را همیشه ادامه به پایین به دلیل در انحصار شما شروع به تنزل ارزش مشتری خود را” اسکات ادامه داد.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که او هیچ مشکلی با Pelosi متهم سنا جمهوری خواهان از تلاش برای بدست آوردن دور با قتل فلوید. (مرتبط: شومر می گوید که او را ‘خوب’ پلوسی نظر که جمهوری خواهان در حال گرفتن ‘قتل’)

شومر خواسته شده بود در مورد پلوسی نظر که جمهوری خواهان در حال “دور شدن با قتل” فلوید و گفت: “پلوسی است در پاسخ به این سوال خودش و آنچه که او گفت: با من خوب است.” پلوسی روز چهارشنبه گفت او نمی خواهد عذرخواهی می کنیم برای نظرات خود را.

Pelosi خواسته شده بود در یک مصاحبه با ان بی سی نیوز در مورد نظرات او و اگر او خواهد بود عذرخواهی برای آنها که او گفت: “کاملا مثبت نیست.” سوال می آید پس از پلوسی, حمله جمهوری خواهان فقط یک روز پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تعیین تاریخ برای رای دادن در ایران با پلیس اصلاحات قانون.

“مطبوعات به آنها داده خیلی بازی برای این unsalvageable قطعه ای از قوانین و بگو به خوبی نمی تواند شما سازش با که ؟ آن را به دلیل آن است که هیچ و ما بله” پلوسی گفت: از مجلس سنای آمریکا پیشنهاد پلیس اصلاحات قانون در مصاحبه با رادیو فردا رادیو. (مرتبط: Pelosi متهم سناتور دموکرات از ‘تلاش برای بدست آوردن دور با’ ‘قتل جورج فلوید’)

“هنگامی که آنها اعتراف که برخی از پیشنهادات است که در خور توجه اما تا کنون آنها در تلاش بودند به قتل, در واقع. قتل جورج فلوید” پلوسی اضافه شده است.

نظرات یک روز پس از مک کانل ظ cloture در جمهوریخواه پلیس اصلاحات قانون تنظیم تاریخ رسمی برای رای دادن. حزب دموکرات و سپس مسدود شده جمهوری خواه پلیس لایحه اصلاحات در رویه رای گیری روز شنبه بدون بحث قانون.

این لایحه نیاز به 60 رای در جهت آن را به حرکت به جلو به یک بحث. رای 55-45.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de