Heatwave به احتمال زیاد به آباته پس از مارس 28; گرد و غبار و رعد و برق انتظار می رود در مه 29: آی

توسط PTI

دهلی نو: گرد و غبار و رعد و برق به احتمال زیاد بیش از چندین بخش هایی از شمال هند در مارس 29-30 آوردن مقدار مورد نیاز امداد از شدت heatwave های هند هواشناسی بخش (آی) روز دوشنبه گفت:.

دهلی نو راجستان هاریانا پنجاب و قطعات, Uttar Pradesh تجربه شده است گرما تاول روز با درجه حرارت افزایش بیش از 45 درجه سانتیگراد در بعضی از نقاط.

IMD بود روز یکشنبه با صدور رنگ قرمز-کد هشدار برای شمال هند ممکن است 25-26 که غالب heatwave شرایط انتظار می رود به اوج.

بخوانید| تا در گرفتن از گرما تاول, Allahabad sizzles در 46.3 درجه

Kuldeep Srivastava رئیس منطقه ای هواشناسی بخش آی گفت: با توجه به غربی اختلال و شرقی وزش باد و گرد و غبار و طوفان و رعد و برق فعالیت است به احتمال زیاد بیش از Delhi Haryana و اوتار پرادش در مارس 29-30.

سرعت باد نیز به احتمال زیاد در حدود 50-60 کیلومتر در ساعت در این دوره Srivastava, گفت:, و اضافه کرد که این کمک خواهد کرد از شدت گرما.

غربی اختلال است که یک سیکلون طوفان که سرچشمه در دریای مدیترانه و سفر در سراسر آسیای مرکزی است. وقتی که می آید در تماس با هیمالیا آن را به ارمغان می آورد باران به تپه ها و دشت.

Heatwave شرایط بیش از برخی از قطعات و شدید موج گرما شرایط در جیب جدا هستند به احتمال بسیار زیاد بیش از Haryana, Chandigarh, دهلی نو, راجستان, Uttar Pradesh, شرق, Madhya Pradesh و Vidarbha در ماه مه 25-27 های آی گفت: در آن بولتن روزانه.

موج گرما شرایط نیز به احتمال زیاد در جیب جدا بیش از پنجاب, Chhattisgarh, داخلی, Odisha, Gujarat, Madhya ماهاراشترا Marathawada داخلی, آندرا پرادش, Telangana, بیهار و Jharkhand در طول بعد از 2-3 روز.

“با توجه به غالب خشک شمال غربی بادها بیش دشت از شمال غربی هند مرکزی هند و مجاور قطعات داخلی از شرق هند در حال حاضر heatwave شرایط به احتمال بسیار زیاد برای ادامه به غلبه بر این مناطق تا مارس 28 با اوج شدت در مارس 25 و 26” IMD گفت: در آن بولتن روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de