هدر مک دونالد: ‘آشکارا نادرست روایت در مورد سیستمیک پلیس تعصب’ و ‘قرار دادن هزاران نفر زندگی بیشتر در معرض خطر’

منهتن موسسه همکار و نویسنده هدر مک دونالد گفت: “آشکارا نادرست روایت” است که ادعا می کند وجود دارد “سیستمیک پلیس تعصب” است “قرار دادن بیش از هزاران زندگی در خطر است.”

ظاهر می شود در شب چهارشنبه را “Tucker Carlson امشب” به واکنش نشان می دهند به Fulton County, دادستان منطقه تصمیم به اتهام افسر که شات Rayshard بروکس با قتل جنایت, مک دونالد, پیش بینی ظهور به اصطلاح “فرگوسن اثر” که در آن پلیس عقب نشینی از اجرای قانون به دلیل ترس از متهم شدن به جرم.

“ما در حال زندگی می کنند از طریق یک تمدن-خرد کردن شکست ما نخبگان,” او گفت: رادیو فردا میزبان Tucker Carlson. “این کاملا یک لحظه وحشتناک.”

تماشا کنید:

“در سراسر هیئت مدیره امریکا نخبگان این که آیا آن یک کلاس سیاسی رسانه ها آموزش و پرورش را در آغوش آشکارا نادرست روایت در مورد سیستمیک پلیس تعصب” مک دونالد توضیح داد. “که روایت است که به راحتی disprovable با نگاه به اساسی ترین حقایق در مورد پلیس و جرم و جنایت. اما با آغوش که روایت نادرست آنها undercutting مشروعیت اجرای قانون از ما سیستم عدالت کیفری و در انجام این کار آنها قرار دادن بیش از هزاران زندگی در خطر است.”

محافظه کار محقق پیش بینی کرد که “بدون کنترل رفتار مجرمانه باند-کوبیدن” و “درایو توسط تیراندازی” را “سیاه و سفید زندگی می کند در معرض خطر” بیشتر از همه به عنوان پلیس “بازگشت از فعال پلیس.”

“ما این را در سال 2015 و 2016,” او گفت:. “2,000 سیاه پوستان به قتل رسیدند با تشکر از پلیس حمایت کردن از آنچه من به نام فرگوسن اثر است.”

“اما ما همچنین قرار دادن افسران زندگی در معرض خطر به دلیل بنابراین تضعیف مشروعیت قانون اجرای شما در حال رفتن به افزایش این نوع از مقاومت به دستگیری که ما فقط دیدم در آتلانتا به دلیل نفرت مردم از پلیس و حتی بیشتر گفت:” مک دونالد. “است که منجر به افسران خود را افزایش استفاده از نیروی احتمالا به سطح کشنده و ما قصد داریم برای ورود به یک چرخه معیوب که در آن هر دو مظنون و افسران زندگی در معرض خطر هستند.”

مک دونالد پیشنهاد کرد که اگر نخبگان واقعا “در مورد مراقبت سیاه زندگی” و یا هر کسی که زندگی آنها را آموزش شهروندان چگونه به درستی تعامل با پلیس است. (مرتبط: Jesse Watters: Fulton County دا درگیر شدن در یک ‘سیاسی Overcharge,’ پلیس ‘اجازه خیابان اجرا وحشی’)

کارلسون و مک دونالد به پایان رسید مصاحبه با بحث در مورد تفاوت بین جورج فلوید قتل و بروکس.

“این است که به صورت های مختلف به طور کامل,” او گفت:. “آن خرس هیچ شباهتی. کسی که بغل یک افسر تجهیزات مبارزه با او و با استفاده از آن را در برابر او قرار گرفته و به او متوجه است که او برای رفتن به سعی کنید برای کشتن که پلیس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de