سلامت کارگران نبرد استرس عاطفی در حالی که مبارزه با COVID-19 در ماهاراشترا

توسط PTI

بمبئی: بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم جنگ علیه coronavirus ها نه تنها در مواجهه با وظیفه دلهره آور از دست زدن به بیماران اما همچنین مبارزه برای نگه داشتن خود را نگرانی و استرس عاطفی در خلیج.

یک دکتر از پیشرو بمبئی بیمارستان که در حال حاضر در صفحه اصلی قرنطینه پس از او آمد در تماس با یکی از همکاران که تا به حال علائم کروناویروس گفت: این بار در حال به چالش کشیدن برای همه از جمله پزشکی برادری.

حتی اگر همکار خود را آزمایش منفی برای coronavirus دکتر است نه گرفتن هر گونه شانس او به عنوان پدر و مادر سالخورده و شش ماه را در خانه.

“من لمس نوزاد پس از گذشته یک ماه. دیروز تولد همسر من, اما من نمی تواند شرکت در این جشن پس از من محدود به یک اتاق جداگانه در خانه,” دکتر گفت PTI.

او گفت: برخی از آنها در خط مقدم از COVID-19 جنگ احساس خسته و در حال اجرا از صبر و شکیبایی است.

“در ابتدا ما فکر می کنیم خواهد جزر و مد در طول بحران. اما در حال حاضر مارس در حال پایان یافتن است و هیچ نشانه ای از کاهش coronavirus موارد است. همکاران من در میانهی شب به ملاقات خانواده خود را برای یک ماه,” او گفت:.

“تاریخ و پزشکان و پرستاران و امدادگران واقعا گرفته تا این زمان جنگ به عنوان یک چالش. ما امیدواریم که ما قادر به صاف منحنی,” او گفت:.

او گفت: پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و ماسک برای ساعت های طولانی نیز هیچ معنی وظیفه و باعث می شود آنها احساس خفه.

این PPE شامل لباس شب, کفش, کلاه, N-95, ماسک, عینک و دستکش که هوا تنگ است.

“هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی برای حفاظت در برابر ویروس” او گفت:.

بسیاری از بیمارستان ها در اینجا باید جداگانه coronavirus بیماری در بخش ICU و اختصاصی تیم پزشکی که اعضای آن کار را برای پنج روز پس از قرنطینه به مدت هفت روز او اضافه شده است.

یک پرستار است که بخش مسئول در شهرستان بیمارستان در ابتدا بسیار نگران زمانی که او در ماه گذشته که امکانات پزشکی را اعتراف COVID-19 بيمار و او و تیم او خواهد شد مشغول به کار در خصوص ایجاد بخش است.

“ما از نظر ذهنی آماده و شنیده بود در مورد چگونه جدی وضعیت در چین است. من بیشتر نگران برای تیم جوان تر از من 15 ساله پسر و شوهر. اگر چه من آلوده شدم در حالی که درمان بیماران?” او گفت:, و اضافه کرد که آنها حتی نمی دانند که چگونه به پوشیدن PPE.

“من نمی تواند کنترل احساسات من در مقابل من ارشد ، او گفت: من ممکن است خارج از تیم بود که من بسیار حساس است. بعد او به من گفت که من می تواند این چالش با توجه به خود من و تیم من اول ایمنی. او گفت: بیمارستان تراست من می تواند رسیدگی به وضعیت” او نشان داد.

پرستار گفت: او پس از آن زمان آن را پس از خودش به ماندن عاطفی قوی است.

اما ترس از اینکه او و خانواده اش خواهد بود امن ادامه داد: به او امد و شد زیاد.

“خوشبختانه تمام بیمارانی که به ما می آیند تا کنون پایدار هستند و نه مانند آنچه که ما تا به حال شنیده در مورد چین و دیگر کشورهای” او گفت:.

اما درونی او مبارزات خود ادامه داد زمانی که او نمی تواند جشن را 15th birthday در مارس 24, به عنوان اولین COVID-19 بیمار رو بستری خود در بیمارستان های روز.

“من احساس غم انگیز و در عین حال تعجب اگر من در ساخت خانواده و تیم نا امن. من احساس من مسئول ایمنی خود را. بنابراین ما فرستاده ما پسر به خانه پدر و مادر و من و شوهرم نگهداری اجتماعی فاصله,” او گفت:.

اما آشفتگی عاطفی ادامه داد و یک روز پس از بازگشت آمده او گریه کرد.

پسر او دلداری او گفت: او بخشی از تلاش های ساخته شده در سطح جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر است و نباید احساسی است.

“پسر من افتخار من است. روز بعد به من پیوست و وظیفه من در بیمارستان کار می کرد و بدون توقف برای چند روز آینده. پسر من به من تماس بگیرید در شب برای پرس و جو در مورد من. برخی از پرستاران گزارش نشده به کار با توجه به فشار خانواده یا ترس از جدا شده توسط جامعه است اما من به من اجازه برای کار,” او گفت:.

پرستار گفت: آنها نیز در مواجهه با مشکلات در هنگام تمیز کردن کارکنان ماند به دور از کار پس از COVID واحد آغاز شد.

“ما پرستاران به حال به تمیز کردن بیماران و همچنین آنها را به لگن بیمار,” او گفت:.

در حالی که او تمام بشود تا برای او کار او در اوایل این ماه به خواسته باقی می ماند در نهادی قرنطینه برای 10 روز پس از او آمد در تماس با بخش پسر که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“تست من بعد بیرون آمد منفی است. من احساس می کنم خدا از من خواست برای ادامه کار من است. وجود دارد بدون ترس از coronavirus در حال حاضر,” پرستار گفت:.

او همچنین ابراز نگرانی جعلی محتوا در coronavirus گردش در رسانه های اجتماعی.

آشکار یک چنین حادثه او گفت: نگهبانی از بخش آزمایش مثبت برای coronavirus مدتی بازگشت و بستری شد به بیمارستان دیگری.

چند روز بعد نگهبان را به او آمد و نشان داد یک ادعا تصویری از مرگ پدر و بدن مدنی آماده شدن برای مراسم تشییع جنازه.

“من اطلاع مقامات بالاتر از بیمارستان برای بررسی و پیدا گارد امنیتی پایدار بود و به خوبی انجام می دهند. این چپ من تعجب کنید که چگونه مردم فکر می کنم از آماده سازی جعلی ویدئوها وقتی سلامت کارگران و دیگران در حال کار round-the-clock شامل همه گیر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de