توسط PTI

دهلی نو: به آدرس ننگ مرتبط با coronavirus اتحادیه وزارت بهداشت در روز سه شنبه با صدور یک راهنمای مصور و گفت: این بیماری همه گیر است که باعث دشوار است و شایعات و اطلاعات غلط ایجاد استرس بیشتر و می تواند “مانع COVID-19 بازیابی”.

مثال اثرات انگ و تبعیض وزارت گفت: این می تواند منجر مردم را به پنهان کردن علائم دریغ در به دنبال مراقبت های پزشکی و آنها را پایبند به مداخلات مانند خانه قرنطینه.

این نیز منجر به یک احساس عاطفی انزوا و احساس گناه و اضطراب و عدم اعتماد به نفس و اعتماد به نفس ostracisation بهداشت و درمان کارگران و دیگران درگیر در COVID-19 و مدیریت و بدتر از قبل موجود بیماری های روانی مانند افسردگی است.

وزارت گفت: coronavirus موارد نه گزارش و یا گزارش دیر را مدیریت شیوع بیشتر دشوار است.

“COVID-19 بیماری همه گیر بهداشت عمومی اورژانس است که باعث استرس زا و دشوار برای همه زمان.

“در طول این بحران شایعات و اطلاعات غلط ایجاد استرس بیشتر و می تواند مانع COVID-19 بازیابی” در این سند اعلام کرد.

اگر چه این ویروس بسیار مسری است و این وزارت گفت: مردم می توانند از خود محافظت کنند با پیروی از اقدامات پیشگیرانه مانند, فیزیکی, فاصله, شستن دست ها به طور مکرر و با پوشیدن صورت پوشش و ماسک.

“با وجود اقدامات اگر یک فرد قرارداد COVID-19 آن او نیست/تقصیر او است. هر کسی مستعد ابتلا به به بیماری های هیچ کس نیاز به سرزنش” سند متحده است.

راهنمای متحده است که بیماران و خانواده های آنان نیاز به حمایت و همکاری و کسانی که از بهبود از این بیماری باید به عنوان جشن “برندگان”.

آنها نمی باید این ویروس وجود ندارد و خطر انتقال وزیر تاکید کرد.

وزارت ذکر شده باید ها و نبایدها با توجه به کدام یک باید قدردان حمایت از تلاش های ساخته شده توسط کارگران خط مقدم و به اشتراک گذاری داستان های مثبت از کسانی که بهبود یافته اند از coronavirus.

لیست اصلا می پرسد مردم به خودداری از گسترش اطلاعات غلط در برابر شوی هر فرد و گروه و یا منطقه برای گسترش عفونت و نه, پخش كردن, نام, هویت, محل از افراد آسیب دیده و یا تحت قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت