سلامت زیرساخت در بیهار هم پاشیده در طول COVID-19 می گوید درخواست در SC

توسط PTI

دهلی نو: یک درخواست ثبت شده است در دیوان عالی کشور به دنبال یک جهت به این مرکز بلافاصله به کمک وزارت بهداشت از بیهار دولت در برخورد با COVID-19 وضعیت این ادعا که بهداشت عمومی, مراقبت از زیرساخت ها در دولت “فروپاشید” با توجه به همه گیر.

منافع عمومی دادخواهی (PIL) ادعا کرده است که بیهار دولت موفق به استفاده از دوره COVID-19 ناشی از سراسر کشور مستند که تا به حال شروع در مارس 25, برای آماده سازی آن سلامت زیرساخت برای افزایش بار coronavirus موارد است.

“این COVID-19 بحران قرار داده است غیر قابل تحمل استرس بر یک در حال حاضر سیستم های شکسته و در نتیجه, بهداشت عمومی, مراقبت از زیرساخت های بیهار هم پاشیده است” به درخواست ثبت شده توسط پتنا-بر اساس تاجر Aditya جالان گفت.

تقاضای ثبت از طریق مدافع روشن Santhalia نیز به دنبال یک جهت به بیهار دولت به توضیح دلایل “منجر به شکست کامل” از نظام سلامت و به طرح مراحل مورد نیاز برای انجام شود برای مقابله با این وضعیت.

این ادعا که وجود دارد عدم COVID-19 بیمارستان ها و تخت های بیمارستانی کمبود پرسنل پزشکی و تست غیر بهداشتی قرنطینه مراکز عدم اجراي اجتماعی فاصله اقدامات و مقامات در دولت شکست خورده اند به ارائه تجهیزات حفاظت فردی به خط مقدم سلامت کارگران است.

“بیهار سلامت زیرساخت همواره ناکافی و COVID-19 بحران تحت فشار قرار دادند تا از آن گذشته نقطه شکستن آن.

این COVID-19 بحران شده است بیشتر تشدید توسط میلیون ها نفر از کارگران مهاجر که بازگشت به Bihar پس از مستند در سراسر کشور اعمال شده در ماه مارس سال 2020 و سالانه سیل آغاز شد که در ماه جولای” این درخواست گفت.

این ادعا که رای مثبت از COVID-19 مورد بوده است “افزایش نمایی” و مقصود از اتحاد “پایین ترین تست رای” در کشور است.

“وجود دارد کافی تخت بیمارستان در دسترس برای COVID-19 بيمار و در دسترس تخت اغلب محفوظ است برای افراد VIP و خالی باقی می ماند. 50 درصد از این موقعیت برای پزشکان باقی می ماند خالی در سراسر بیهار و با وجود ناکافی پرسنل پزشکی برای مقابله با بحران کنونی” آن گفت: ادعا وجود دارد که تنها چهار COVID-19 بیمارستان ها در کل کشور.

آن گفت که COVID-19 بحران شده است مرکب از سیل در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im