‘سر خواهد منفجر شود’: Kayleigh McEnany می گوید رسانه ها پاسخ خواهد بود Wildly مختلف اگر دموکرات ها بودند که Unmasked

Kayleigh McEnany گفت که پاسخ به سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین مورد شده اند که wildly مختلف اگر دموکرات ها بودند آنهایی که unmasked.

McEnany توضیح داد: در طول یک شنبه صبح ظاهر “فاکس و دوستان” که اگر جداول تبدیل شد و مخالف حزب سیاسی درگیر شدند “سر خواهد منفجر شود.” (مرتبط: Kayleigh McEnany محور از جلسه سوال به حمله در سی ان ان)

تماشا کنید:

میزبان استیو Doocy خواسته McEnany به پاسخ به نظرات از دادستان کل ویلیام Barr که گفته بود که انتظار ندارد برای دیدن هر چیزی کیفری به دنبال با توجه به سابق باراک اوباما رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور جو بایدن.

Doocy سپس اشاره کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به نظر می رسید جای تعجب است که وحی. “چه رئیس جمهور شگفت زده در مورد؟”

McEnany توضیح داد که بسیاری از اعضای دولت اوباما از جمله رئیس جمهور سابق و معاون رئیس جمهور — هنوز هم نیاز به ارائه برخی از پاسخ.

“وزارت دادگستری در مورد مایکل فلین گفتگو و دریدن در دفتر بیضی از رئیس جمهور اوباما. که قابل توجه است. فکر می کنم در مورد که” McEnany گفت.

“شما باید سالی یاتس گفت:” وای من تا به حال هیچ ایده در این مورد تا زمانی که رئیس جمهور اوباما اطلاع من در مورد این گفتگو است.’ شما باید نیم دوجین حزبی مقامات دریدن سرهنگ ژنرال مایکل فلین — و استیو, من باید به شما بپرسید اگر جداول تبدیل شد اگر یک RNC بودجه پرونده استفاده شد برای جاسوسی بر روی اعضای معاون رئیس جمهور بایدن را در زمان مبارزات انتخاباتی و چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ چه اتفاقی می افتد اگر تهمت مقامات دولت مانند علامت مراتع و معاون رئیس جمهور پنس بودند دریدن افرادی مانند جان کری? سر خواهد منفجر شود و به حق پس, اما این چیزی است که اتفاق افتاده در دولت اوباما” McEnany به این نتیجه رسیدند. “اما اگر جداول تبدیل شد شما می خواهم که رسانه ها مراقبت از یک کل خیلی بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de