‘او رفت قطار دیوانه’: Jesse Watters می گوید همه بایدن مجبور به انجام شد متوسط بود و او نمی

رادیو فردا میزبان جسی Watters گفت که معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نتوانسته است در حال حاضر متوسط پلت فرم رفتن به 2020 انتخابات عمومی.

Watters ادعا کرد در طول یک جمعه بخش از “پنج” که بایدن “رفت دیوانه قطار و سقوط به سوسیالیسم دام.” (مربوط به: ‘این شد صلح آمیز تیراندازی’: Jesse Watters مسخره سیاتل شهردار برای Underplaying خطر CHAZ)

تماشا کنید:

“بایدن است که باد آن را” Watters آغاز شد. “همه شما باید انجام دهید این است که ماندن در میانه خط و او فقط رفتن روی ریل به سمت چپ و او فقط نیاز به ماندن در حد متوسط تا او را رقابتی در میدان جنگ.”

Watters استدلال کرد که بایدن شکست دوباره به میانه تر و موقعیت ممکن است چیزی برای انجام با یک درک شور و شوق فاصله بین presumptive دموکراتیک نامزد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنها فکر می کنم همه آنها نیاز به انجام است که آب شور و شوق با جناح چپ پایه به آب تبدیل,” Watters توضیح داد و اضافه کرد که بایدن از سیاست های دنبال شد و بیشتر و بیشتر مانند سیاست های دموکراتیک سوسیالیست مانند مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز.

“هنگامی که شما چشم خود را در تاریکی, شما نمی توانید بگویید در یک آزمون تفاوت بین ساندرز’ طرح بهداشت و جو بایدن” Watters اضافه شده است. “او افزایش مالیات. او به آمار همه با مقررات و او بتو اجازه مصادره اسلحه. بنابراین او واقعا پیچ این است.”

“این که مشکل نیست اگر او فقط می ماند عادی” Watters به این نتیجه رسیدند. “اما او رفت دیوانه قطار و سقوط به سوسیالیسم دام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net