HCQ داده می شود به کارکنان بهداشت درمان COVID-19 بيمار در ماهاراشترا

توسط PTI

بمبئی: سلامت کارگران درگیر در درمان coronavirus بیماران داده خواهد شد و هیدروکسی کلروکین (HCQ) قرص به عنوان یک داروی پیشگیری از ماهاراشترا دولت گفت و با صدور دستورالعمل در استفاده از مواد مخدر است.

دولت وزیر بهداشت Pradeep Vyas در اخیر دایره ای گفت: پزشکی داده خواهد شد و به پزشکان و پرستاران و کادر درمانی درگیر در درمان COVID-19 بيمار و مظنون و همچنین به عنوان تماس از کسانی که تست مثبت برای این بیماری است.

اعضای این بررسی جوخه های در حال حرکت در coronavirus مهار مناطق و پزشکی کارگران در بیمارستان در مناطق whereCOVID-19 مورد یافت می شوند نیز باید با توجه پزشکی است.

پزشکی کارگران را مجبور به مصرف دارو به مدت هفت هفته در حالی که مخاطبین از COVID-19 بيمار را به آن را برای سه هفته دایره ای گفت:, و اضافه کرد که این دارو باید با توجه به پزشکی کارگران با رضایت خود را.

دارو باید با توجه به افراد زیر سن 15 آن گفت.

کسانی که دچار بیماری های قلبی و فشار خون بالا و دیابت باید با توجه به این دارو پس از متخصص پزشکی توصیه به آن اضافه شده است.

دایره ای همچنین گفت که هیدروکسی کلروکین داده نمی شود به کسانی که دچار رتینوپاتی (یک چشم و بیماری) و یا حساسیت.

کسانی که با خون-بیماری های مربوط باید با توجه به این دارو پس از یک معاینه پزشکی, آن, گفت:, و اضافه کرد که باید مراقب بود برای هر گونه عوارض جانبی.

طبق پروتکل وجود خواهد داشت هیچ تغییری در این موارد احتیاط و مراقبت گرفته شود در حالی که در نهادی یا خانه قرنطینه.

پزشکی کارگران ادامه خواهد داد به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), N-95 ماسک و سه لایه ماسک در حالی که در مورد دارو به دایره اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net