HC به دنبال دانستن ماهاراشترا دولت را ایستاده بر تجاوز جنسی قربانیان هویت

توسط PTI

بمبئی: این دادگاه عالی بمبئی در روز چهارشنبه به دنبال دانستن ماهاراشترا دولت را ایستاده در موارد که در آن هویت قربانیان تجاوز جنسی نازل شده است بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

یک بخش از نیمکت قضات R V بیشتر و S P Tavade اشاره کرد که افشای اسامی قربانیان تجاوز به عنف بود cognisable جرم و مجازات تا دو سال در زندان تحت بخش 228 یک IPC.

“به ما بگویید چه اقدام دولت را در چنین مواردی است. چه دولت را ایستاده” دادگاه خواسته است.

نیمکت بود با شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط یک, تجاوز به عنف قربانی به دنبال دستورالعمل ها را به دولت و مرکز به شدت به دنبال مفاد قانون ممنوع است که افشای نام و عکس از قربانیان تجاوز به عنف.

درخواست وکیل Madhavi Tavanandi با اشاره اخیر حیدرآباد تجاوز و قتل مورد که در آن قربانی نام و عکس منتشر شد و در سراسر توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

این وکیل در ادامه گفت که محتوا است که هنوز هم در دسترس آنلاین.

در آخرین جلسه نیمکت تا به حال کارگردانی درخواست برای خدمت به یک نسخه از دادخواست به سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook و موتور جستجو گوگل.

روز چهارشنبه طرفداران ظاهر می شود برای شرکت گفت: این درخواست را به implead خود ما مبتنی بر همتایان آنها به عنوان کنترل بر محتوا.

وکلا گفت: دادخواست برچسب توییتر, هند, Facebook هند و گوگل در هند است که تنها مراقبت از بازاریابی و تبلیغات.

هند بر اساس شرکت هیچ نقشی در محتوای در حال آپلود بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی و همچنین نمی توانید هر یک از مطالب.

نیمکت و سپس کارگردانی درخواست برای اضافه کردن توییتر Inc, گوگل, LLC و Facebook Inc به عنوان پاسخ دهندگان در این طومار و ارسال آن برای بیشتر شنیدن و پس از چهار هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im