HC به دنبال نیا پاسخ در Navlakha موقت به قید وثیقه درخواست دانشجویان

توسط PTI

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی جمعه به دنبال نیا پاسخ در درخواست توسط فعال حقوق مدنی Gautam Navlakha به دنبال موقت به قید وثیقه در Bhima کرگن خشونت مورد در روی زمین است که با توجه به سن پیشرفته او در معرض ابتلا به ویروس در زندان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

عدالت Anup J Bhambhani که انجام شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس صادر شده توجه به نیا در درخواست و خواسته آژانس به فایل پاسخ آن ذکر شده و این موضوع برای بیشتر شنیدن on May 27.

Navlakha به حال تسلیم قبل از ملی تحقیقات آژانس (NIA) در تاریخ 14 آوریل در تسریع به دیوان عالی کشور جهت.

او در حال حاضر تسلیم در Tihar زندان است.

وکیل عمومی Tushar مهتا نمایندگی نیا مخالفت با درخواست و گفت: در این زمینه در دولت موقت به قید وثیقه رد شد توسط دیوان عالی کشور که Navlakh تا به حال به دنبال گسترش حمایت خود را از بازداشت بر اساس مداوم و همه گیر.

Navlakha, 67, گفت که او تسلیم در Tihar زندان در طول یک دوره که در آن کل ملت است گریبانگیر با تهدید پیمانکاری بسیار مسری و کشنده COVID-19 ویروس.

این درخواست گفت: با توجه به پیشرفته سن او در معرض خطر ابتلا به هر گونه عفونت/ویروس به ویژه در یک محیط شلوغ مثل زندان است.

متقاضی یک شهروند ارشد مبتلا به کولون Polyposis مزمن معده و عدم تحمل لاکتوز است که می توان تنها از طریق به موقع و منظم دارو و رژیم غذایی کنترل شده.

“علاوه بر این در حالی که او در نیا را بازداشت در بازجویی او تشخیص داده شد با فشار خون بالا توسط پزشک در Safdarjung بیمارستان که وضعیت بیشتر از همه باعث افزایش خطر عوارض خود” آن گفت:.

در مارس 16, the apex دادگاه اخراج کرده خود را پیش بینی وثیقه و تا به حال اعطا سه هفته زمان برای تسلیم شدن است.

در آوریل 8, او دوباره نقل مکان کرد و دیوان عالی کشور به دنبال زمان به تسلیم شدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بالا دادگاه خواسته بود او را به تسلیم شدن در یک هفته.

در حالی که با رد پیش بینی وثیقه درخواست از Navlakha و فعال حقوق مدنی آناند Teltumbde های apex دادگاه گفته بود دادخواست خود را نمی تواند حفظ شود در نمایی از نوار موجود در 43D(4) فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA), 1967.

بخش 43D(4) از UAPA میله کمک بلاعوض پیش بینی وثیقه به یک فرد متهم مرتکب جرم و مجازات طبق این قانون.

در ماه آگوست 2018, Navlakha دستگیر شد و توسط پلیس پونا خود را از دهلی نو اقامت در پی خشونت در کرگن Bhima روستا در منطقه پونا در تاریخ 1 ژانویه تا سال 2018 است.

حمل و نقل بازداشتگاه سفارش بود اما کنار توسط دادگاه عالی دهلی نو.

با توجه به پونا پلیس “التهاب” سخنرانی و “تحریک آمیز” اظهارات در الگار Parishad کنفرانس برگزار شد در پونا در 31 دسامبر 2017 تا به حال باعث کاست خشونت در کرگن Bhima روز بعد.

پلیس گفته است که کنفرانس حمایت شد توسط مائوئیست ها.

در اوایل این سال, تحقیق در مورد منتقل شد و از ماهاراشترا پلیس به نیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de