هالی بازدید مدیریت کسب و کار کوچک برای گفتن مذهبی Orgs واجد شرایط نیست برای Coronavirus کمک

جمهوری خواه ایالت میسوری جاش هالی به نام اداره کسب و کار کوچک در روز پنج شنبه برای اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس کمک.

میسوری سناتور با ارسال نامه ای به اداره کسب و کار کوچک (SBA) مدیر Jovita کررنزا اصرار او برای اصلاح اطلاعات غلط که SBA برخاستیم و با توجه به گسترش سازمان های مذهبی’ واجد شرایط بودن برای coronavirus کمک.

محلی و منطقه ای SBA دفاتر بنا به گزارش ها در ارتباط به کلیساها و مذهبی غیر سود آنها واجد شرایط برای شرکت در coronavirus چک حفاظت از برنامه با توجه به هالی نامه.

“من نگران این اشتباه دستورالعمل که به طور مستقیم در تضاد با متن اساسنامه” هالی می نویسد. “شما باید در اصلاح این موضوع بلافاصله.” (مرتبط: در اینجا نرم افزار-زندگی حمایت در 2 تریلیون دلار Coronavirus اضطراری و امداد رسانی بسته بندی)

“من اصرار که شما حرکت می کند بلافاصله پس از تصحیح این اطلاعات غلط و روشن خود را محلی و دفاتر منطقه ای که آنها نباید خودسرانه رد صلاحیت کلیساها و مذهبی دیگر غیر از سود واجد شرایط زیر چک حفاظت از برنامه” هالی نوشت.

وی افزود: “این گزارش تاکید بیشتر بر اهمیت سرعت اجرای رسمی هدایت و قوانین برنامه برای این برنامه به عنوان برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی بیشتر.”

هالی گفت: بخش 1102 از مراقبت در عمل به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک “است بدون ابهام در این زمینه است.”

“معرفی کارش غیر انتفاعی entitieswith زیر 500 کارمند است که ساختار به عنوان 501(c)(3) سازمان های واجد شرایط برای کمک های” او اشاره کرد. “این شامل کلیساها و مذهبی دیگر غیر انتفاعی. همانطور که در نامه قبلی به تاریخ مارس 1, 2020, سازمان های مذهبی اصلی هدف هستند مستثنی نیست از کمک زیر چک Protection Program.”

SBA است در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>