باید ببینید که چگونه ما می تواند به جذب سرمایه گذاری در ایالات متحده در پاکستان: FM قریشی


اسلام آباد: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: ما در اداره ویلبر راس بازدید آباد در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا قریشی گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای سرمایه گذاران آمریکایی در پاکستان و ما باید ببینیم چگونه می تواند ما را در جذب سرمایه گذاری در پاکستان است.

“ما باید ببینیم کدام بخش نیاز به سرمایه گذاری در کشور,” او گفت:.

با اشاره به روند صلح افغانستان وزیر اشاره کرد: “در ابتدا ما فکر بودند که به عنوان بخشی از مشکل [اما] در حال حاضر ما در نظر گرفته به عنوان بخشی از راه حل است.”

“پاکستان دعوت شده برای حضور در آمریکا-طالبان توافق,” او گفت:, و اضافه کرد که آن ممکن نبود اگر پاکستان تا به حال نه مداخله.

“سهم اسلام آباد است که در این روند است که اذعان کرد” او گفت:. “قبل از پاکستان مقصر برای شکست [ما] جنوب آسیا استراتژی در افغانستان اما در حال حاضر وضعیت تغییر کرده است.”

“یک عصر جدید را آغاز کرده است.”

راس در دیدار top پرسپولیس استعفا داد

پیش از آن در روز راس گفت: “ما مایل به افزایش سرمایه گذاری در این کشور است و واشنگتن حمایت تجارت و توسعه در کشور است.

راس سخنان خود را در دیدار با مشاور بازرگانی Abdul Razak داوود به عنوان دو ملاقات در اسلام آباد به بحث در مورد روابط تجاری بین آمریکا و پاکستان است.

“ما به طور کامل پشتیبانی تجارت و توسعه در کشور است. پاکستان نیاز به افزایش روابط دوجانبه با ما” راس گفت.

PM عمران مورد بحث و بررسی تجارت دو جانبه روابط با ما تجارت وزیر ویلبر راس منابع آگاه بود, اخبار جغرافیایی در طول یک جلسه نیز با حضور FM قریشی.

همچنین بخوانید: آمریکا, هند بیانیه مشترک تکرار پیر اتهامات علیه پاکستان

PM مشاور در امور مالی و درآمد, Dr Abdul حافظ قرائت ترتیل نیز ملاقات وزیر بازرگانی به بحث اقتصادی و روابط مالی بین دو کشور.

“آمریکا می خواهد به تقویت روابط خود با پاکستان” راس گفت: در دیدار با شیخ. این مشاور در پاسخ گفت: “ما از امریکا برای حمایت از کشور ما در بخش های مختلف است.

“محیط مساعد برای سرمایه گذاری در این کشور یک فرصت خوب برای شرکت ها در ایالات متحده” شیخ اضافه شده است.

Razzak از سوی دیگر گفت: آنها را به ارائه تمام تسهیلات برای صادرکنندگان. “ما در حال گام برداشتن به این مطلوب محیط تجارت.

“وجود دارد بسیاری از فرصت های کسب و کار برای تجار و بازرگانان ما در کشور,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>