پاکستان مسلم لیگ-Quaid (PML-Q) رهبر چودری Pervaiz الهی روز دوشنبه در گفت مورد بحث بود برجسته مسائل با دولت و روشن مسائل خاص گزارش ژئونیوز.

یک تیم مذاکره کننده دولت ملاقات با چودری برادران در محل اقامت خود در لاهور به برگزاری مذاکرات با رهبری PML-Q در مسائل مربوط به منافع متقابل.

فرماندار پنجاب محمد سرور و وزیر عثمان Buzdar نیز بخشی از تیم دولت که ملاقات با PML-Q رهبری است. اعضای تیم دولت شامل فدرال وزرای پرویز Khattak, Shafqat محمود و اسد عمر.

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه الهی گفت: رهبری حزب مورد بحث بود برجسته مسائل با تیم دولت و روشن مسائل خاص.

“ما تا به حال بحث باز با دولت در مسائل برجسته. ما نمی هر گونه شک و تردید در مورد صداقت و رهبری نخست وزیر عمران خان” الهی به رسانه ها گفت.

“ما باید حل و فصل برخی از مسائل. در آینده هم ما امیدواریم که به همکاری با دولت است. ما می توانیم حل و فصل مسائل دوستانه با بحث در مورد آنها را بین خودمان,” او اضافه شده است.

“وجود دارد یک ادراک در مورد احزاب نه اینکه در همان صفحه. مردم مسائل کوچک به آنهایی که بزرگ است. ما امیدواریم که اتحاد ما با PTI می تواند دست نخورده باقی بماند تا انتخابات” او گفت:.

ختک همچنین خطاب به رسانه ها پس از جلسه با تائید این که تمام سوء تفاهم ها با PML-Q پاکسازی شده بود و این که دو طرف آماده بودند به جلو حرکت کند.

“ما به جلو حرکت خواهد کرد در هر موضوع با مشاوره. ما را متقابل تصمیم گیری در نظر داشتن منافع ملی” در کشور اشاره کرد.

وزیر دفاع بیشتر به رسانه ها گفت که هر گونه سوء ظن در مورد دولت و شرکای ائتلاف در حال کار با هم حذف شده اند. “MQM, PML-Q و BNP باقی خواهد ماند به عنوان متحدان برای سه سال آینده,” او اضافه شده است.

قبل از ملاقات با شرکای ائتلاف مادران رهبران برگزار شد یک جلسه مهم در وزیر خانه با حضور پنجاب وزیر فرماندار مصری و عمر و محمود. منابع گفت: در این جلسه تصمیم گرفت که آنها را به ادامه کار با ائتلاف احزاب است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im