توسط ANI

دهلی نو: وزیر دارایی سابق P چیدمبرم در شنبه هدفمند نخست وزیر نارندرا مودی برای خود بیانیه ای که وجود داشت هیچ نفوذ (چینی) در قلمرو و پرسید: اگر در این ساعت داده است “دخترک پاک” به چین برای Galwan دره رو کردن که جان 20 ارتش هند پرسنل.

با توجه به توییتر کنگره رهبر پرسید: پنج سوال به دولت مرکزی است. یکی از آنها پرسید چرا وجود دارد یک درگیری میان نیروهای نظامی در ژوئن 16-17 اگر وجود دارد هیچ تبعه خارجی در سرزمین های هندی.

“نخست وزیر گفت: هیچ تبعه خارجی (به معنی چینی) در سرزمین های هندی. اگر این درست است چه بود سر و صدا در مورد مه 5-6? چرا که مبارزه بین نیروهای نظامی در ژوئن 16-17? چرا هند از دست دادن 20 زندگی می کند؟” چیدمبرم پرسید.

همچنین به عنوان خوانده شده | Galwan دره درگیری: جانبازان می گویند سربازان باید اخراج در حفاظت از خود

در همه نشست روز جمعه ساعت مودی گفته بود که “نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر پست ما اسیر” و 20 سربازان شجاع ساخته شده جانفشانی برای کشور در طول یک برخورد خشونت آمیز با نیروهای نظامی در Galwan دره و همچنین تدریس درس به کسانی که “چه کسی جرات کرده بود به سمت سرزمین مادری ما”.

چیدمبرم نیز مورد تردید دولت بیش از نیاز به برگزاری مذاکرات در مورد “مشارکت” از نیروهای نظامی توسط چین و هند وجود دارد بدون نفوذ.

“اگر وجود دارد هیچ نفوذ یا تخلف از لاک بود چرا وجود دارد بحث زیادی در مورد “مشارکت” از نیروهای هر دو طرف ؟ اگر وجود دارد هیچ نفوذ توسط سربازان چینی در همه آنچه فرماندهان سپاه در مورد بحث در ژوئن 6? آن را در مورد آب و هوا؟,” او نوشت.

به نقل از وزیر امور خارجه S Jaishankar او پرسید که آیا هیچ چینی سربازان عبور کرده لاک به خاک هند, چرا وزیر خارجه در این بیانیه اشاره به “ترمیم وضعیت موجود حول و حوش”?

“به نخست وزیر داده دخترک پاک به چین ؟ اگر چه وجود دارد برای مذاکره با چین ؟ چرا عمده ژنرال مذاکره و در مورد چه؟”, او پرسید.

همچنین سازمان دیده بان:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو