Harvey Weinstein به اتهام تجاوز جنسی, تجاوز به عنف,


نیویورک: خوار Hollywood mogul Harvey Weinstein محکوم شد دوشنبه از تجاوز جنسی و تجاوز به عنف اما پاک از جدی ترین درنده تجاوز جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن داشت تولید کننده جرم جنایی اعمال جنسی در درجه اول و تجاوز به عنف در درجه سوم یک پیروزی نسبی برای #MeToo جنبش که در نظر گرفته شده به صورت یک حوضه لحظه.

67 سال داشت گناه نیست اما در درجه اول تجاوز و درنده تجاوز جنسی اتهامات عنوان شده است که می تواند او را دیده گذشت.

حکم مارکس ترین بالا مشخصات تجاوز به اعتقاد ایالات متحده از بیل کازبی به جرم پیدا شد در سال 2018 از drugging و آزار جنسی یک زن 15 سال پیش.

این تصمیم اعلام شد در یک بسته بندی نیویورک دادگاه که در آن حدود 100 نفر جمع شده بودند. متهم با حضور در این دادگاه قوز بیش از یک واکر شد محافظت از مشاهده توسط ماموران پلیس.

بیش از 80 زنان متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی پس از اتهامات علیه او مشتعل #MeToo جهانی فرضی در برابر مردان سوء استفاده از موقعیت قدرت در اکتبر 2017.

اما داوران با توجه به اتهامات مرتبط با فقط دو: ex-بازیگر جسیکا مان سابق و دستیار تولید میمی Haleyi با بسیاری از ادعا می کند بیش از حد قدیمی به تعقیب.

یکی از درنده تجاوز جنسی به اتهام نیز شامل شهادت از Sopranos بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein raped او در نیویورک آپارتمان در زمستان 1993-94.

شش زن در زمان ایستاده از باز کردن از شهادت در 22 ژانویه به می گویند که آنها تا به حال شده است sexually assaulted by دادند.

Weinsteins تیم قرار زنان وحشی cross-examination به آنها استدلال کرد که روابط با رضایت طرفین و معاملاتي.

دادستان ارائه شده هیچ شواهد پزشکی قانونی و یا شخص ثالث شاهد حساب. ایالات متحده در مورد استراحت در درخواست هیئت داوران به این باور زنان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im