برداشت در نوسان کامل در بالا به عنوان یوگی دولت می آید به کشاورزان نجات در میان مستند

بیان اخبار سرویس

لکنو: برای دولت کشاورزان بودند که رو بزرگ مالی ضرر و زیان با توجه به نابهنگام باران و hailstorms در طول ماه های ژانویه-مارس در این مستند با توجه به شیوع کروناویروس ثابت شده است که دو whammy.

آینده بود و به ظاهر نامشخص نه تنها برای کسانی که ربیع محصول ایستاده بود و آماده در این زمینه برداشت اما همچنین lakhs از نیشکر-تولید کنندگان در غرب تا آماده به کاشت نهال. وجود کشاورزان نمی مبادرت به زمینه های خود را با توجه به مستند و علاوه بر این وجود دارد کمبود کارگران کشاورزی.

اما با دخالت به موقع توسط وزیر یوگی Adityanath آورده مهلت بزرگ به جامعه است. در نتیجه برداشت شروع در اوتار پرادش در مارس 5 و در جریان است در نوسان کامل است.

به همراه مهلت به کشاورزان سانتی متر در تماس با مقامات مربوطه در این مرکز به دنبال مجوز برای اجازه دادن به کشاورزان و کشاورزی-کارگران به کار در زمینه های میان مستند.

“معافیت در استفاده از ترکیب رفتگر و دیگر تجهیزات برای برداشت ربیع محصولات کارگران مزرعه و باز از کود و دانه مغازه ها در طول مستند شد مراحل ما در زمان برای کمک به کشاورزان و جامعه” گفت: دولت وزیر کشاورزی Surya Pratap شاهی.

دستورات برای نگه داشتن دانه های کود و آفت کش مغازه ها باز حتی در طول این مستند کمک به کسانی که آماده بودند برای شروع کاشت زید گفت: وزیر.

داشتن بیش از 2.50 کرور کشاورزان و بیش از سه کرور مزرعه کارگران, Uttar Pradesh, عمدتا کشاورزی است که بالاترین تولید کننده foodgrains شیر و سبزیجات در کشور است.

“دولت تضمین کرده که هیچ محدودیت اعمال شده در بین منطقه ای و درون منطقه حرکت وسایل نقلیه حمل ماشین های برداشت” گفت: وزیر.

“ما در کشاورزی بخش نگه داشته و در حساس ترسناک کشاورزان در مورد کار در زمینه های اجتماعی با حفظ فاصله و همچنین با تحت پوشش چهره به دفع این ویروس مرگبار است. به تدریج آنها هم متوجه آن هستند و در حال حاضر مشغول برداشت کار,” او اضافه شده است.

علاوه بر این کشاورزان مجاز به رفتن به زمینه های مربوطه و دولت های منطقه را روشن ساخته است که بدون عبور مورد نیاز خواهد بود توسط کشاورزان و کارگران کشاورزی.

خرید خردل گرم و عدس (masoor) آغاز شده است از 2 آوریل. این خواهد آورد کمک های زیادی به کشاورزان از ملی ویتنام هانوی و آگرا را بدست آورد.

دولت اعلام کرده است که آن را به خرید 2.64 لاخ متریک تن خردل 2.01 لاخ متریک تن گرم و 1.21 لاخ متریک تن عدس (masoor) از کشاورزان در حداقل حمایت قیمت (MSP) بود. این خرید را برای 90 روز.

دولت ثابت کرده است که گندم, تدارکات هدف از 5.5 میلیون تن برای 2020-21 و MSP گندم اعلام شده است در Rs 1925 در هر quintal. در این سال MSP شده است پیاده با 85 تومان در هر quintal. در سال گذشته این بود 1840 تومان در هر quintal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de