خوار سرمایه جفری اپستین که خودش را کشته بود در زندان در ماه اوت گذشته در بازدید از دانشگاه هاروارد بیش از 40 بار پس از محکوم به در سال 2008 از جنس اتهامات مربوط جزئی.

یک بررسی داخلی انجام شده توسط دانشگاه و منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد که گسترده تر از روابط قبلا شناخته شده بین اپستاین و هاروارد. آن را نشان داد که در این دانشگاه پذیرفته شده و در مجموع $9.1 میلیون دلار در کمک های مالی از اپستاین از سال 1998 تا 2008.

اگر چه دانشگاه هاروارد به طور مداوم رد کمک های مالی از اپستاین پس از سال 2008 به اعتقاد این گزارش گفت که از سال 2010 به میزبانی 2018 اپستاین ساخته شده بیش از 40 بازديد به برنامه دانشگاه برای دینامیک تکاملی که آقای اپستاین به کمک ایجاد یک $6.5 میلیون دلار کمک مالی در سال 2003. (مرتبط: دانشگاه هاروارد, گروه دانشجویی به میزبان کنفرانس دفاع از مدرسه در منزل در پاسخ به “خصومت در دانشگاه ها و رسانه” نسبت به Homeschool خانواده)

با وجود داشتن هیچ هاروارد وابستگی اپستاین تا به حال کلید-کارت دسترسی به برنامه این دفتر در میدان هاروارد شد و با توجه به فضای اداری خود در برنامه تا 2018 به عنوان شناخته شده “جفری ،

اپستاین نیز توسعه یک رابطه نزدیک با این برنامه مدیر پروفسور Martin A. نواک که “مجاز اپستاین به دسترسی نامحدود به دانشگاه هاروارد دفاتر” با وجود دانستن او یک مجرم جنسی ثبت شده.

در سال 2013 اپستین روزنامه نگار خواسته نواک بخش برای ارسال لینک به وب سایت های اپستین پایه که شامل “هر دو چاپلوس شرح اپستاین به عنوان یک علم نیکوکار و ادعاهای دروغین در مورد سطح حمایت او ارائه شده به دانشگاه هاروارد. در سال 2014 اپستین روزنامه نگار پرسید: پروفسور نواک به ویژگی های اپستاین در یک صفحه کامل در زنبیل را از دانشگاه هاروارد سایت. پروفسور نواک تایید هر یک از این درخواست است.”

بررسی وجود داشت که نه دانشگاه و نه هیات علمی در دانشکده هنر و علوم دانست و در مورد موارد و آنها را به پایین گرفته شده است در سال 2014 پس از شکایت از تجاوز جنسی بازمانده است. دانشگاه هاروارد قرار داده نواک در پرداخت مرخصی اداری.

“در این گزارش که امروز منتشر شد و توصیف اصولی تصمیم گیری, اما همچنین نشان می دهد نهادی و فردی کاستی است که باید نه تنها به خاطر از دانشگاه بلکه در به رسمیت شناختن شجاع افرادی که به دنبال آوردن اپستاین به عدالت” گفت: دانشگاه هاروارد جمهور لری Bacow.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im