دانشگاه هاروارد قطره SAT و ACT نرم افزار مورد نیاز

دانشگاه هاروارد خواهد اجازه می دهد دانش آموزان به درخواست بدون SAT یا ACT نمرات با توجه به کروناویروس همه گیر کالج در بیانیه ای گفت شنبه.

دانش آموزانی که مایل به درخواست برای کلاس 2025 نمی خواهد نیاز به ارائه نمرات آزمون های استاندارد و نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد خالی رزومه با توجه به این بیانیه. دانشگاه هاروارد است, کاهش استانداردهای آن با توجه به محدود بودن فعالیت ها در طول coronavirus.

“ما درک می کنیم که COVID-19 همه گیر ایجاد کرده است غیر قابل عبور از چالش های برنامه ریزی آزمون برای همه دانش آموزان به ویژه کسانی که از متوسط اقتصادی پس زمینه و اعتقاد ما این تغییر موقت آدرس این چالش ها” بیانیه می خواند.

SAT test preparation books sit on a shelf at a Barnes and Noble store June 27, 2002 in New York City. College Board trustees decided June 27 to add a written essay and other changes to the SAT in an overhaul of the college entrance exam. The first administration of the new SAT will occur in March of 2005. (Photo by Mario Tama/Getty Images)

SAT test preparation books نشستن بر روی یک قفسه در بارنز و شریف فروشگاه 27 ژوئن سال 2002 در شهر نیویورک است. کالج, هیئت امنا تصمیم ژوئن 27 به اضافه کردن یک نوشته و مقاله و دیگر تغییرات در این نشست در تعمیرات اساسی از کالج امتحان ورودی است. اولین دولت جدید شنبه رخ خواهد داد در ماه مارس 2005. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

دانش آموزانی که تنها قادر به ارائه pass/fail نمرات خود را در متن خواهد بود نه محروم. پاس/خرابی نمرات ممکن است اجرا شده اند در بسیاری از دبیرستان ها زمانی که آنها مجبور به انتقال به آموزش از راه دور در مستندات.

متقاضیان “را تشویق به ارسال مواد هر چه آنها بر این باورند خواهد انتقال دستاوردهای خود را در مدرسه متوسطه و وعده خود را برای آینده” در این بیانیه از دانشگاه هاروارد می گوید.

دانشگاه هاروارد می گوید که این تغییر موقتی است اگر چه SAT و ACT معمولا در نظر گرفته شده از جمله مهم ترین عوامل در پذیرش تصمیم گیری شده اند به تازگی کاهش یافته و دیگر دانشگاه های معتبر پس از حقوق مدنی گروه استدلال کرده اند در این آزمون مورد نیاز تبعیض کم درآمد و اقلیت های دانش آموزان با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

دانشگاه کالیفرنیا تصمیم گرفت در ماه مه به حالت تعلیق در آزمون مورد نیاز برای دانشجوی سال اول متقاضیان از طریق 2024 و سپس از بین بردن نیاز پس از آن. یک طرح دعوی در دادگاه در برابر UC سیستم که شامل 280,000 دانش آموزان ادعا آزمون الزامات شد “حساس به وضعیت اجتماعی و اقتصادی و مسابقه است.” (مرتبط: دانشگاه کالیفرنیا قطره SAT و ACT الزامات ادعا آزمون تبعیض آمیز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im