Harsh Vardhan طول می کشد شارژ به عنوان رئیس که هیئت اجرایی

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan روز جمعه در زمان شارژ به عنوان رئیس که هیئت اجرایی برای سال 2020-21. او انتخاب شد در طول 147th جلسه هیئت اجرایی در یک نشست مجازی جایگزین Dr Hiroki Nakatani از ژاپن است.

به زودی پس از مصرف شارژ Vardhan به نام برای تقویت مشارکت جهانی برای دوباره انرژی بهره و سرمایه گذاری در جهانی بهداشت در پی Covid-19 بیماری همه گیر. یک متخصص گوش حلق و بيني توسط آموزش Vardhan پرداخت ادای احترام به lakhs از افرادی که جانشان را از دست دادند با توجه به جهانی در حال انجام همه گیر.

“من احساس می کنم عمیقا افتخار به اعتماد و ایمان از همه شما. هند و همه هموطنان من هم احساس ممتاز که این افتخار شده است عطا بر ما,” او گفت:.

تصدیق کرد که این یک فاجعه انسانی و دو دهه آینده ممکن است بسیاری از جمله چالش های او اضافه کرد که “همه این چالش ها تقاضای یک پاسخ به دلیل این تهدیدات مشترک نیاز به یک مسئولیت مشترک عمل می کنند.”

Vardhan همچنین گفت که “در حالی که این هسته اصلی فلسفه داد که عضو سازمان ملل به آن نیاز دارد یک درجه بیشتر از مشترک آرمان گرایی از سازمان ملل.”

“همه گیر ساخته شده است که بشریت آگاه از عواقب ناشی از نادیده گرفتن تقویت و آمادگی ما در سیستم بهداشت و درمان گفت:” Vardhan. “در چنین زمان بحران جهانی هر دو مدیریت ریسک و کاهش نیاز به تقویت مشارکت جهانی برای دوباره انرژی بهره و سرمایه گذاری جهانی در بهداشت عمومی.”

او همچنین برای سرمایهگذاری بالاتر تعهدات در رابطه با بیماری هایی که دامنگیر بشر برای قرن ها همکاری به صورت مکمل یکدیگر ادغام جهانی منابع تهاجمی نقشه راه برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از بیماری های است که می تواند حذف شود, تازه نقشه راه به آدرس جهانی کمبود دارو و واکسن و نیاز به اصلاحات.

“من مطمئن هستم که ثابت تعامل با کشورهای عضو و سایر ذینفعان را تقویت اصلاحات و کمک به سرعت بخشیدن به پیشرفت به سوی دستیابی به اهداف توسعه پایدار و جهانی پوشش بهداشت و درمان با سازنده ترین و کارآمد و هدفمند بهره برداری از منابع,” او اضافه شده است.

“من خودم را برای کار به درک جمعی چشم انداز سازمان ما برای ساخت جمعی ظرفیت همه ما عضو سازمان ملل و همچنین ساخت یک قهرمانانه جمعی رهبری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de