طبق هری اچ Nacho فیگورس او رنج می برد به حال یک معامله بزرگ در حالی که در تلاش برای محافظت از مگان و مورچه

شاهزاده هری و Meghan Markle ممکن است شوکه شده و جهان خود را با تصمیم به خروج خانواده سلطنتی اما آنچه رفت پشت چشم بود و هیچ چیز بیش از حد لذت بخش است.

طبق آخرین, اینتل, در, دو, تازه خارج شد ارشد اعضای خانواده سلطنتی دوک ساسکس بود که به رنج می برند بسیار زیادی پس از پیشگامانه تصمیم گیری است که او با همسر, Meghan.

طبق هری اچ Nacho فیگورس او رنج می برد به حال یک معامله بزرگ در حالی که در تلاش برای حمایت از همسر و پسرش مورچه.

صحبت های جدید ABC اخبار ویژه سلطنتی تقسیم: هری مگان و تاجاین پولو استار گفت: “او یک مرد است که تلاش خود را برای محافظت از توله و شیر از هر آنچه در آن طول می کشد.”

“من صحبت کرد به هری چند روز پیش. او رنج می برد بسیاری از تمام چیزهایی که اتفاق افتاده است به او. او رنج می برد بسیاری از مردم قضاوت او گفت:” بیشتر است.

یکی دیگر از هری دوستان از نظامی خود را روز JJ چالمرز بود نیز قبلا در مصاحبه ای گفت: به BBC: “زمانی که شما در تصمیم گیری است که او ساخته شده من فکر می کنم در خط مقدم است که برای محافظت از خانواده خود به دلیل این که شماره یک قاعده است که به یک پدر و یک شوهر.”

هری قبلا در اولین بیانیه رسمی زیر ملکه در اطلاعیه ای گفته بود که او کسی است که تصمیم به گام به دور از خانواده سلطنتی به همراه همسر و پسرش, و اضافه کرد که این قطعنامه رسیده بود پس از “چند ماه از مذاکرات پس از سال ها بسیاری از چالش است.”

“من امیدوارم که کمک می کند تا شما را در درک آنچه در آن بود برای آمدن به, که من گام خانواده من از من تا کنون شناخته شده را یک گام به جلو به آنچه که من امیدوارم که می تواند صلح آمیز زندگی,” او گفت: بیشتر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de