در حالی که هری و مگان حل و فصل را به زندگی جدید خود در کانادا و برخی معتقدند این حرکت به زودی نافرجام

شاهزاده هری و Meghan Markle فرستاده شوک امواج در سراسر جهان با خود تصمیم به تماس آن واریز شده با خانواده سلطنتی بریتانیا.

و در حالی که حل و فصل آنها به خوبی به زندگی جدید خود را به دور از انگلستان در کانادا برخی بر این باورند که حرکت می کند به زودی نتیجه معکوس در Sussexes به زودی به اندازه کافی.

نویسنده پاتریشیا سه برابر در قطعه خود را برای maclean’s اشاره می کند که حرکت تمام راه را به کانادا می تواند بدتر و حفظ حریم خصوصی از آنها ممکن است پیش بینی کرده اند.

او می نویسد: “چند paparazzi تصاویر از آنها تا کنون ساخته شده آن را به رسانه های بریتانیا. که تا حدودی به این دلیل خود را در خوابگاه جمع شده در پشت لایه هایی از دولتی حمایت می کند. خانه خود را در بریتانیا Frogmore کلبه واقع در محدودههای امن از خانه بزرگ پارک از قلعه ویندسور.”

او در ادامه به توجه داشته باشید: “محل سکونت فعلی خود را بر روی یک شبه جزیره منزوی در نزدیکی ویکتوریا در جزیره ونکوور و نگهبانی 24/7 توسط بریتانیا و دولت کانادا پرسنل امنیتی.”

“کانادا ممکن است ارائه Sussexes با بهترین شانس را برای خصوصی زندگی خانوادگی آنها می خواهند. بر خلاف در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و کانادا فرهنگ — رسانه — شهرت برای پرداختن به زندگی خصوصی چهره های عمومی, مگر اینکه آنها را به طور مستقیم تاثیر شغل خود را,” او گفت: بیشتر.

که می شود گفت او بیشتر استدلال می کند که “اعتبار کانادا برای احترام به حریم خصوصی نیز ممکن است محدودیت های آن است.”

“در واقع Sussexes ممکن است در نهایت با حریم خصوصی کمتر از آنها تا به حال به عنوان تمام وقت کار اعضای معروف ترین خانواده در جهان,” او اضافه شده است.

“آنها هرگز خواهد بود که شهروندان عادی زندگی معمولی زندگی,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها “باید پرتاب تاس, قمار که تب و تاب اولیه توجه محو خواهد شد اجازه می دهد آنها را به جعل مشخصات بالا مسیر را از طریق تجاری و بشردوستانه جهان, در حالی که همچنین کنترل چقدر اطلاعات منتشر شده در مورد خصوصی ترین لحظات.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de