هری و Meghan Markle در حال طراحی نزدیک تر و نزدیک تر به یکدیگر در میان افزایش فشار

شاهزاده هری و Meghan Markle ارسال tremours در سراسر جهان با خبری از آنها در نظر گرفتن خروج از خانواده سلطنتی بریتانیا.

و در حالی که برخی ممکن است فرض بر آن است که توجه جهانی و بی پایان درام گرفته اند ممکن است تلفات را در رابطه خود مقابل به نظر می رسد که در واقع آشکار شد.

هر نفر با استناد به یک grapevine, دو, حل و فصل را به خوبی به زندگی جدید خود را دور از انگلستان در کانادا در حال طراحی نزدیک تر و نزدیک تر به یکدیگر در میان افزایش فشار از همه اطراف.

“آنها besotted و بسیار شیرین با یکدیگر” یک فرد نزدیک به آنها بود به نقل از نشریه است.

این جفت ارز نیز گفت: باید به همه آنها توجه undivided خود را به کودک نو پا مورچه و بهترین بودن پدر و مادر به او.

Kate Middleton, Prince William برای قرار دادن مکث در وظایف سلطنتی زیر هری, Meghan خروج

“مورچه است و در اولویت است. آن را بسیار هنوز در مورد مراقبت از او و قرار دادن خانواده ، او یک بچه مبارک—او را دوست دارد به خنده. مورچه و هری باید یک زمان خوب با هم. و Meghan بزرگ است ، او بسیار در مورد رسیدگی به او را. آنها در تلاش برای زندگی خود را به عنوان به طور منظم پدر و مادر” خودی اضافه شده است.

آن را بیشتر نشان داد که این زن و شوهر نیز با بهره گیری از زمان اقامت در داخل خانه در خانه جدید خود را در جزیره ونکوور: “هی واقعی هستند homebodies که عشق به خنک کردن با مورچه و سگ است.”

از سوی دیگر این مرغ عشق نیز رها از چشم انداز به حرکت به دور از کانادا و همچنین به عنوان خانه خود شکار در دیگر نقاط جهان نیز همچنان ادامه دارد.

“آنها عاشق شدن در کانادا, اما آنها به دنبال در خانه در L. A. بیش از حد. آنها به احتمال زیاد باید از خانه ها در هر دو مکان.”

این زوج تصمیم گرفته بود به مرحله دور از نقش خود به عنوان ارشد اعضای خانواده سلطنتی قبل از آن در ژانویه 8, برای تبدیل شدن به بیشتر از نظر مالی مستقل است.’

رسمی خود را Instagram صفحه ساسکس سلطنتی اعلام کرده بود این خبر که فرستاده تکان پایین جهان: “پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های ما را انتخاب کرده اند به انتقال این سال شروع به حک کردن یک مترقی نقش جدید در این نهاد است. ما قصد داریم به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که در ادامه به طور کامل پشتیبانی علیاحضرت ملکه است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو