سخت ضربه میلان دفن بلامعارض ویروس مرده

AFP/فایل

میلان: مقامات در میلان روز پنج شنبه آغاز شد و دفن ده ها تن از coronavirus قربانیان که بدن شده اند ادعا توسط بستگان در ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه است.

با ردیف سفید کوچک عبور پوشش بولدوزر ترانشه برای دریافت مردگان معاون شهردار روبرتا Cocco تاکید کرد که این قطعه زمین در شمال غربی ایتالیا تجاری و سرمایه بود نه یک گور دسته جمعی.

نزدیک به 13000 نفر در حال حاضر در اثر این ویروس در لومباردی که سرمایه میلان — بیش از نیمی از ایتالیا با مجموع.

“این است که در یک گور دسته جمعی در این منطقه به طور کامل اختصاص داده شده به این افراد که متاسفانه مرده بودند بدون هیچ گونه بستگان در اطراف” Cocco خبرنگاران گفت: به عنوان اولین 61 قربانیان گذاشته شد و به استراحت در Musocco گورستان.

به عنوان تلفات در ویروس کانون لمباردی افزایش یافت و با morgues تهدید به ضعف میلان تصمیم به کاهش مقدار زمان خویشاوندان او به ادعای بدن از 30 روز به پنج.

“در اینجا ما باید 61 افرادی که در طول درگذشت وحشتناک این دوره هر کدام از آنها دارای یک نام خاص و صلیب فقط به مطمئن شوید که آنها در حال بناست” گفت: Cocco.

“این به این معنا نیست که آنها لازم نیست که پدر و مادر و یا خانواده به سادگی بدان معنی است که در این دوره خاص پس از پنج روز از مرگ ما دریافت نکرده ارتباطات در مورد آنچه با این شخص است.”

بستگان که ممکن است شده اند قادر به ادعا می کنند بدن به دلیل سختی قرنطینه محدودیت و یا اینکه آنها را به بیمار خواهد بود قادر به حرکت عزیزان خود را پس از دو سال “به دلایل بهداشتی” گفت: Cocco.

تعیین مناطق دارای اتاق تا 600 بلامعارض بدن اما مقامات امیدوارم که آنها را به استفاده از تمام فضا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de