جلاد انجام ساختگی دار 4 Nirbhaya محکومین; اعدام در Tihar روز جمعه

توسط PTI

دهلی نو: جلاد Pawan Jallad روز چهارشنبه انجام ساختگی حلق آویز از چهار Nirbhaya مورد محکومین به اعدام در Tihar زندان در روز جمعه تمام شده است اما برخی پس از سه تعویق با دادگاه عالی دهلی رد و در عین حال یکی دیگر از درخواست توسط یکی از آنها است.

Pawan رسیده پایتخت از مرتا در روز سه شنبه و انجام ساختگی اعدام برای تست مانیل طناب که استفاده می شود برای قطع چهار مجرم در زندان خبر داد.

از آن خواهد شد برای اولین بار در تاریخ Tihar زندان-بزرگترین زندان پیچیده در جنوب آسیا است که چهار مجرم به دار آویخته خواهد شد در همان زمان برای همان جرم است.

Pawan که نسل سوم جلاد بود زودتر گفت: پدر بزرگ خود را انجام داده بود از دار زدن دو مرد–Satwant سینگ و Kehar Singh-در ارتباط با ترور نخست وزیر ایندیرا گاندی در کنار جنایتکاران بدنام Ranga و Billa.

در مارس 5, یک دادگاه صادر شده و تازه حکم مرگ برای 20 مارس در 5.

30 صبح به عنوان تازه تاریخ برای اجرای موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31).

مرگ حکم شده اند معوق توسط دادگاه سه بار بر این اساس که محکومین خسته شده بود تمام راه حل های حقوقی و رحمت درخواست از یک یا دیگر بود که قبل از رئیس جمهور.

23 ساله فیزیوتراپی کارآموز که به شناخته شده به عنوان ‘Nirbhaya’ (بی باک) بود ربوده و وحشیانه حمله در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی در دسامبر 16, 2012.

او در سنگاپور بیمارستان پس از مبارزه برای زندگی برای دو هفته.

شش نفر از جمله چهار مجرم و یک نوجوان بود به عنوان متهم کرده است.

رام سینگ ششم را متهم کرد که گفته می شود خودکشی در Tihar زندان روز پس از شروع به محاکمه در مورد در حالی که نوجوانان منتشر شد در سال 2015 پس از گذراندن سه سال در یک تادیبی صفحه اصلی.

دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه را رد کرد Mukesh کومار درخواست به چالش کشیدن یک دادگاه دستور دادگاه آن را رد کرد و ادعا می کنند او در این سرمایه های ملی که جرم متعهد شد در دسامبر 16, 2012.

عدالت Brijesh Sethi گفت: وجود دارد هیچ زمینه ای برای دخالت در مفصل و مستدل منظور از دادگاه.

دادگاه عالی بیشتر گفت: هیچ چیز در تاریخ ثبت شده نشان می دهد که دادگاه در مورد ایستاده بود vitiated به دلیل پنهان از هر گونه مواد شواهد.

“وجود دارد بنابراین هیچ ضعف غیر قانونی و یا بی نظمی در جهت تصویب توسط دادگاه” این گفت و اخراج Mukesh درخواست.

در ضمن سه چهار محکومین به دنبال اقامت در آنها مجازات اعدام گفت: دوم رحمت و تقاضای دو نفر از آنها هنوز در انتظار.

جلسات اضافی قاضی Dharmender رعنا با صدور اعلامیه به Tihar زندان و مقامات پلیس در درخواست و گفت: او را بشنود آن فردا.

قاضی پرسید: پس از آن مدافع A P Singh ظاهر می شود برای سه نفر از محکومین به همین دلیل او پر کاربرد در پایان روز کاری که او می دانست که وجود دارد تنها یک روز باقی مانده برای حلق آویز.

نرم افزار ثبت شده از طرف معصوم, Vinay و Pawan.

برای این کار سینگ گفت که او مشغول کار به عنوان متعدد دادخواست توسط محکومین بودند در حال بررسی در دادگاه های مختلف.

تقاضای مدعی نقد و بررسی رحمت دادخواست توسط Akshay و Pawan بودند انتظار قبل از رئیس جمهور.

این درخواست گفت: ماندن توانست به چهارمین محکوم Mukesh همچنین از آنجایی که آنها نمی تواند به طور جداگانه به دار آویخته شدند.

همچنین گفت که طلاق به درخواست ثبت شده توسط Akshay به انتظار یک دادگاه محلی در بیهار.

تقاضای بیشتر گفت: این برنامه نیاز به زمان برای در نظر گرفتن و از این رو تازه اعدام تاریخ مارس 20 بود غیر قابل تحمل نیست و باید کنار گذاشته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>