لاهور: دادگاه عالی لاهور روز سه شنبه را تکذیب کرد به قید وثیقه به پاکستان مسلم لیگ نواز رهبر حمزه Shehbaz در رابطه با پول شویی مورد.

در حالی که از شنیدن این پرونده امروز در دادگاه اظهار داشت که حمزه تا به حال موفق به پاسخ رضایت بخشی در مورد منابع خود را از درآمد.

در طول جلسه درخواست وکیل اظهار داشت که پول شویی در قوانین اعمال نمی شود به حمزه به آنها معرفی شدند و پس از اتهامات علیه او.

حمزه مشاور گفت: پول در سوال منتقل شد به حساب قبل از قوانین ضد پول شویی معرفی شدند.

او به یاد می آورد که اولین فرمان در برابر پول شویی در سال 2007 معرفی شد که منقضی در 90 روز. دوم فرمان در سال 2009 معرفی شد و واقعی قانون در برابر پول شویی معرفی شد در سال 2010.

دادگاه اظهار داشت که اگر آن را می پذیرد متقاضی نقطه نظر قانون منع تطهیر پول ارائه خواهد شد به طور کامل کار برکنار شده است.

در طول استدلال دادگاه اشاره کرد که حمزه پدر رئیس سابق وزیر پنجاب Shehbaz Sharif شد سه بار عمومی دفتر دارنده آن حمزه پاسخ داد که او خود را نه یک بار در هر موقعیت.

حمزه وکیل معتقد است که هر جزئیات ارائه شده بود در متهم بازده مالیات بر درآمد.

هنگامی که دادگاه پرسید با توجه به افزایش حمزه حساب در طول سال های ناب دادستان گفت که تا 2018 افزایش وجود دارد در اطراف Rs417 میلیون روپیه.

در فوریه 6, LHC تا به حال مسلم حمزه وثیقه در Ramzan Sugar Mills مورد.

Shehbaz شده بود تحت تعقیب در کارخانه قند مورد, همراه با پدر خود Shehbaz Sharif در 9 آوریل سال گذشته است.

در درخواست خود را برای وثیقه پرونده را از طریق وکیل امجد Pervaiz به PML-N رهبر تا به حال ادعایی که مسئوليت اداره آغاز کرده بود پرس و جو به Ramzan Sugar Mills با سوء نیت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو