Hammaz الازهر ارائه PTI را ‘coronavirus بودجه’

فدرال وزیر صنایع و تولید حماد الازهر در حال حاضر بودجه برای سال مالی 2020-21 در 12 ژوئن سال 2020 است. — Geo News

اسلام آباد: فدرال وزیر صنایع و تولید حماد الازهر ارائه بودجه 2020-21 روز جمعه در میان فریاد از اعضای مخالف.

وزیر فدرال گفت که دولت دو اولویت شده اند مبارزه با فساد و حصول اطمینان از پاسخگویی. او گفت که در طول پنج سال گذشته وجود داشته است هیچ رشد در صادرات است.

“ذخایر بانک دولتی پاکستان کاهش یافته است از $18bn به $10bn با توجه به سیاست های شکست خورده گذشته,” او گفت:, و اضافه کرد که پاکستان قرار داده شده بود در FATF خاکستری لیست با توجه به عدم وجود سیاست های بتن برای حفظ ترور تامین مالی و پول شویی در چک.

به عنوان وزیر صحبت مخالفان MNAs شروع به تکان دادن اعتراض آگهی ها در مجلس و شعار علیه دولت.

ازهر گفت که دولت موفق بوده است — در طول نه ماه گذشته — قبل از COVID-19 ثابت می شود یک شکست برای اقتصاد کشور در کاهش کسری تجاری از $21bn به $15bn و کسری بودجه آورده بود پایین به 3.8% توسط رئیس وقت دولت در سیاست.

وزیر گفت که PTI دولت در حال افزایش فرصت های شغلی برای پاکستانی ها در خارج از کشور که منجر به حواله افزایش به $17bn.

ازهر گفت که وقت دولت معرفی کرده بود اصلاحات ساختاری در نهادهای دولتی. او گفت که اختصاص داده شده دولت نیروی کار ارائه شده در گزارش خود که در آن هشت سازمان های بین رفته اند برجسته و 33 خواهد بود با هم ادغام شدند با دیگران است.

دست زدن به تلاش های دولت در COVID-19 pandemic وزیر گفت که این مرکز در نظر گرفتن مراحل برای اطمینان از زندگی مردم را نجات داد و فعالیت های اقتصادی ،

مخالفان در اعتراض به حماد الازهر ارائه PTI را ‘coronavirus بودجه در مجمع ملی در 12 ژوئن سال 2020 است. — Geo.tv

“این بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از تولید ناخالص داخلی ما به کوچک Rs3 300bn,” او گفت:, و اضافه کرد که به غیر از مالیات بر درآمد کاهش یافته Rs102bn اضافه کردن به این کشور فقر و بیکاری گلایه.

او گفت که برای کاهش آسیب انجام می شود به بخش های مختلف با این بیماری همه گیر کوروناویروس دولت ارائه شده Rs75bn برای بخش بهداشت و درمان Rs150bn اختصاص داده شد برای خانواده های فقیر و ساخت پناه Gahs و همچنین Rs200bn برای دستمزد روزانه کارگران برخورد با این بیماری همه گیر.

وزیر اشاره کرد که دولت تا به حال ارائه شده امداد به ارزش Rs100bn در قالب برق و گاز صورتحساب در حالی که کوتاه و متوسط ارائه شده بودند امداد رسانی به مقدار Rs50bn.

ازهر گفت که قیمت بنزین و دیزل در Rs32 در هر لیتر و Rs45 در هر لیتر. او گفت که دولت تا به حال انجام دور با ثابت نظام مالیاتی و ارائه WHT برای کمک به بخش ساخت و ساز در حالی که همه ساخت بخش به یک صنعت.

مخالفت اعضای شعار و بانگ میز به قطع وزیر فدرال به او ارائه بودجه است.

ازهر گفت که دولت قرار داده بود و نرخ تورم در 6.5% و گفت که سرمایه گذاری مستقیم خارجی خواهد شد 25 ٪ افزایش یافته. او گفت که Rs1,324bn شده بود خود را کنار بگذارند برای توسعه بودجه در حالی که PSDP ارائه شده بود Rs650bn.


این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس هستند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im