حماد الازهر می گوید حداقل یک دوجین شرکت های خارجی ابراز علاقه PSM را خصوصیسازی

صنایع و تولید وزیر حماد الازهر گفت: نهادهای عمومی’ اسناد پرداختنی مساوی Rs1.5-2 تریلیون “بیش از سالانه ما دفاع بودجه”. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: صنایع و تولید وزیر حماد الازهر در یک جلسه مربوطه کمیته مجلس سنا در روز چهارشنبه گفت: حداقل 12 چینی ها و روس ها از شرکت های ابراز علاقه به خصوصی سازی پاکستان کارخانه های تولید فولاد (PSM).

در جلسه مجلس سنا در کمیسیون صنایع و تولید الازهر اشاره کرد که حدود 4000 PSM کارکنان دائمی ساخته شد در سال 2010 و صنعتی واحد رفت و به از دست دادن.

و اشاره کرد که تسهیلات کسری بیش از Rs225 میلیارد دلار در حال حاضر او گفت: PSM خواهد بود اجرا به عنوان یک بخش دولتی و خصوصی سرمایه گذاری (PPV). “ما نیاز به تصمیم گیری های دشوار اگر این [عمومی,] موسسات برای ترمیم شود” او اضافه کرد که در حال اجرا از جمله شرکت های دولتی مورد نیاز فراتر رفتن از فعالیت سیاسی.

وزیر فدرال تاکید کرد که دادگاه عالی در حال حاضر به دنبال یک برنامه در مورد کارخانه های تولید.

“شش نفر از 12 شرکت بین المللی است که ابراز علاقه در خصوصی سازی PSM باید تور تسهیلات و سه نفر از آنها جدی در مورد خرید آن است.

“این شرکت ها از چین و روسیه” الازهر ذکر و اضافه کرد که این کارخانه تنها می تواند خریداری شده توسط یک شرکت بین المللی از سرمایه گذاران محلی ندارد قابلیت انجام این کار است. “سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد دلار مورد نیاز است برای اجرای PSM,” او گفت: کمیته مجلس سنا.

“اینطور نیست که ما را ترک خواهد کرد PSM کارکنان درمانده” تاکید کرد و اشاره کرد که این موارد از حدود 500-600 کارکنان PSM در حال حاضر شنیده می شود در دادگاه.

وزیر اظهار داشت که پاکستان مجموع مصرف فولاد هفت میلیون تن است و این کشور در حال حاضر تولید هفت میلیون تن است. پاکستان در حال حاضر واردات تمام مواد اولیه برای ساخت محصولات فلزی ،

او در ادامه توضیح داد که نهادهای عمومی’ اسناد پرداختنی مساوی Rs1.5-2 تریلیون “بیش از سالانه ما دفاع بودجه”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>