نیمی از جهان را به حبس بیش از coronavirus نگرانی

یک جوانان مصری به نظر می رسد یک پنجره در نزدیکی al-Azhar مسجد در قاهره در آوریل 2 سال 2020 به عنوان بسیاری از ساکنان پایتخت باقی می ماند در داخل خانه در طول رمان coronavirus بحران همه گیر.— AFP

پاریس: همانطور که از روز شنبه بیش از 3.9 میلیارد نفر یا نیمی از جمعیت جهان شده است گفت: برای باقی می ماند در داخل خانه به عنوان کشورهای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس یک AFP شمارش نشان داده است.

این اقدامات — که شامل اجباری و یا توصیه می شود از سلول حکومت و قرنطينه — در محل هستند در بیش از 90 کشور و منطقه. معرفی یک حکومت نظامی در تایلند است که طول می کشد تا اثر روز جمعه تحت فشار قرار دادند و تعدادی گذشته نیمی از جمعیت جهان از 7.8 میلیارد دلار است.

برخی از 2.78 میلیارد ساکنان از 49 کشور و سرزمین در حال حاضر موضوع به واجب حبس در خانه است.

در اروپا و امثال انگلیس و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا تحت محدودیت. در آسیا, قوانین مشابه اعمال می شود به هند و نپال و سریلانکا در میان دیگران. بخش های بزرگی از ما در زیر به برخی از نوع مستند و حتی نسبتا جدا نیوزیلند شده است در امان ماند.

اگر چه COVID-19 وارد آفریقا بعد از مناطق دیگر کشور به عنوان دور به عنوان مراکش و آفریقای جنوبی شروع به اقدام.

اریتره پیوست لیست در پنج شنبه, سفارش شهروندان خود را به باقی می ماند در خانه های خود را برای 21 روز

در اکثر نقاط مردم هنوز قادر به خارج شدن از خانه را حیاتی در خرید مواد غذایی و یا دارو و یا برای رفتن به محل کار هر چند ساکنان را تشویق به کار از خانه در صورت امکان.

در حداقل 10 کشورهای دیگر بالغ بر 600 میلیون نفر, دولت می خواست به ساکنان در خانه بماند اما بدون معرفی هیچ اجباری اقدامات به عنوان جریمه یا بازداشت.

این مورد در آلمان و کانادا و مکزیک و ایران, در میان دیگران.

حداقل 26 کشور دیگر و یا سرزمین های حسابداری برای برخی از 500 میلیون نفر جمعیت را معرفی حکومت ملزم مردم به ماندن در خانه در طول عصر و شب. این روش بسیار مورد استفاده در کشورهای آفریقایی از جمله کنیا و مصر و مالی و آمریکای لاتین کشورها از جمله شیلی پاناما و پورتوریکو.

در حداقل هفت کشور دولت باید تمرکز اصلی مراکز جمعیتی. ممنوعیت در حال حاضر در محل در هر خروج و یا ورود به عربستان سعودی شهرهای ریاض مدینه و مکه. فنلاند معرفی کرده است قوانین مشابه برای هلسینکی و کنگو برای کینشاسا. این محدودیت پوشش بیش از 30 میلیون نفر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>