حج 2020: پاکستان به بازگشت پرداخت برای ثبت نام زائران


اسلام آباد: جلسه اضطراری امور دینی وزارت تشکیل شده است به بررسی آخرین وضعیت ناشی پس از عربستان سعودی اعلام برگزاری حج سال 2020 با “یک تعداد بسیار محدودی” از زائران ساکن در کشور, سخنگوی وزارت کشور گفت: در روز سه شنبه.

وزارت امور مذهبی و هماهنگی ادیان سخنگوی عمران صدیقی با صدور بیانیه ای گفت: عربستان سعودی وزیر حج و عمره دكتر محمد صالح بن طاهر بنتن تماس تلفنی همتای پاکستانی Pir نور-ul-Haq قادری به اطلاع او در مورد این تصمیم.

“جلسه اضطراری نامیده شده است به نقد و بررسی آخرین توسعه در طی آن ساز و کاری برای بازگشت از پرداخت به کسانی که ثبت نام خود را برای دولت حاج طرح خواهد بود مورد بحث” او گفت:.

پاکستان فرستاده دیپلماتیک مقامات و پاکستان اداره حج در عربستان را به نمایندگی این کشور در این سال او اضافه شده است.

با توجه به گزارش در مجموع 179,210 پاکستانی به حال ثبت نام برای انجام حج در این سال از جمله 107,526 در دولت طرح و 71,684 تحت خصوصی طرح.

دولت عربستان گفت: “آن را نوار ورود از خارج از کشور برای حضور در حج امسال با توجه به کروناویروس اجازه می دهد تنها تعداد محدودی از شهروندان سعودی و شهروندان را زیارت با اجتماعی فاصله اقدامات اجرا گذاشته است.

این خبر به معنی این خواهد بود که سال اول در دوران مدرن است که مسلمانان از سراسر جهان شده اند مجاز به زیارت سالانه را به مکه که همه مسلمانان با هدف انجام حداقل یک بار در طول عمر.

“این تصمیم گرفته شده است برای اطمینان از حج انجام می شود در یک شیوه ای امن از ديدگاه بهداشت عمومی در حالی که رعایت تمام اقدامات پیشگیرانه و اجتماعی لازم است فاصله پروتکل برای محافظت انسان ها از خطرات مرتبط با این بیماری همه گیر و مطابق با آموزه های اسلام در حفظ زندگی انسان” وزارت که نظارت زیارت در بیانیه ای گفت.

تعداد coronavirus موارد در عربستان سعودی بیش از حد 160,000 با 1,307 مرگ و میر پس از افزایش عفونت های جدید بیش از دو هفته گذشته.

برخی از 2.5 میلیون زائر به طور معمول بازدید از جنش سایت از اسلام در مکه و مدینه برای هفته حج. داده های رسمی نشان می دهد عربستان سعودی را بدست آورده در حدود 12 میلیارد دلار در سال از حج و کمتر در طول سال زیارت به عنوان شناخته شده دارند.

پادشاهی متوقف بین المللی پروازهای مسافری در ماه مارس و خواسته مسلمانان در ماه مارس برای قرار دادن حج در برنامه نگه دارید تا اطلاع ثانوی. ورود بین المللی برای عمره و زیارت نیز معلق شده است تا اطلاع ثانوی.

در اوایل این ماه در مالزی و اندونزی هر دو منع شهروندان خود را از سفر به عربستان سعودی برای زیارت با استناد به ترس از coronavirus.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de