حبیب Jan تکذیب دخالت در Arshad Pappu قتل می گوید: او در لندن در زمان

حبیب Jan حضور در یک قرارداد جنجالی مرتضوی و زنجانی در لندن است. عکس: فایل

لندن: عزیر بلوچ دانشیار حبیب Jan گفته است که او در لندن بود که لیاری گانگستر Arshad Pappu به قتل رسید حدود هشت سال پیش و در نتیجه نمی تواند در قبال آن است.

حبیب گفت: این خبر که یک ضد تروریسم دادگاه (ATC) در کراچی اعلام کرده بود او به همراه چند تن از همکاران از لیاری شخص مهم در میان یکدسته عزیر بلوچ می خواستم به عنوان مظنون در پرونده قتل Arshad Pappu.

“من در لندن بود که Arshad Pappu کشته شد و من محکوم قتل او. به اداره تحقیقات فدرال (FIA) آگاه است و دولت بریتانیا می تواند تایید کند که من در لندن بود که او به قتل اتفاق افتاده است” حبیب گفت.

حبیب که ویژگی های مشترک دو تیم تحقیق (JIT) گزارش به عنوان یک کلید از همکاران عزیر بلوچ گفت که او نامگذاری شده است در چند اولین گزارش اطلاعات (FIRs) پس او شروع به صحبت کردن در برابر “بی عدالتی” از سال 2010 به بعد.

“در پاکستان عادی مردم را به موارد ثبت شده علیه آنها را زمانی که دولت و مقامات آنها را دوست ندارند. نام من ذکر شده در چند فیرث برای مدت زمانی که من در لندن بود. من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با قتل Arshad Pappu و من همیشه محکوم آن است. عزیر را محکوم کرده است آن را بیش از حد. Arshad Pappu کشته شد توسط اراذل و اوباش و وجود دارد باید منصفانه بررسی آنچه اتفاق افتاده است.”

حبیب افزود که عزیر ارائه کمک به ارشد PPP رهبری و همچنین PTI از سال 2011 به بعد.

حبیب بیشتر ادعا می کند که عزیر ارائه نیروی انسانی به PTI رهبران فیصل Vawda علی زیدی و دیگران خود را برای تظاهرات در کراچی و مدعی است که توافق رسیده بود در لندن در سال 2011 پس از عمران خان و ذوالفقار میرزا صحبت از طریق تلفن.

رهبری هر دو حزب مردم و PTI اند را تکذیب کرد این واقعیت است که عزیر بلوچ به آنها کمک کرد.

حبیب در ادامه گفت که PTI و PPP رهبری نمی خواهد چالش اظهارات خود را به عنوان آنها می دانستند که آنها واقعی بودند.

“من چالش PTI رهبران به من را به دادگاه در لندن اگر من دروغ است. من به چالش کشیدن آنها را به من را به هر انجمن بین المللی. من در حال حاضر صحبت به وکلا. رحمان ملک نمی تواند انکار کند آنچه من گفتم چون شوکت Dar رئیس جمهور پاکستان در باشگاه مطبوعات انگلستان است شاهد چه رحمان ملک گفت: من در لندن است.”

پس از دو JIT گزارش منتشر شد و موجب بحث های داغ در اتهامات موجود در, گفت:, گزارش, Uzair هفته گذشته را تکذیب کرد تا کنون هیچ گونه اعترافی اظهارات.

به JIT گزارش گفته بود که عزیر تا به حال اعتراف به کشته شدن نزدیک به 200 نفر; اما او به دادگاه گفت او تا به حال ساخته شده است هر گونه اقرار.

حبیب نیز به اشتراک گذاشته است که او تا به حال گفت: در Geo News مصاحبه قبلی که عزیر را انکار همه اتهامات به این دلیل که “JIT [گزارش] او در حال طراحی اتاق داستان”.

“من می دانستم که عزیر را محکوم خواهد کرد هر دو JITs به دلیل اتهامات ساخته شده در JIT در حال مضحک. عزیر باید با توجه به حق باز و آزاد محاکمه. اتاق نشیمن داستان کمک خواهد کرد. راه رو به جلو است که برای ایجاد یک کمیسیون در آفریقای جنوبی سبک برای ایجاد حقایق است. پاکستان نیاز به حقیقت و آشتی” حبیب اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im